Najbliższa wysyłka

URGO Twarz, małe opatrunki, 10 szt.

7,44 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny inny

URGO Twarz, małe opatrunki to dyskretna ochrona małych, powierzchniowych ran oraz miejsc wrażliwych (np. pieprzyki, znamiona skórne) u dorosłych i dzieci od 3 roku życia. Specjalna konstrukcja podłoża opatrunku zapobiega przywieraniu do rany, dzięki czemu są bezpieczne i przyjazne dla skóry. 

POJEMNOŚĆ: 10 sztuk 

DZIAŁANIE: 

Delikatne, wygodne opatrunki URGO Twarz doskonale zabezpieczają rany i skaleczenia przed zanieczyszczeniami i wodą. Mogą służyć także do zakrywania znamion skórnych narażonych na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Opatrunki są prawie niewidoczne na skórze oraz występują w dwóch rozmiarach, pozwalających dostosować je do wielkości rany. 

WSKAZANIA: 

URGO FACE Małe opatrunki do ochrony powierzchniowych ran przeznaczone do zabezpieczenia niewielkich skaleczeń, zadrapań i innych ran znajdujących się na twarzy. Plastry stanowią, komfortowy w noszeniu i dyskretny opatrunek. 

SPOSÓB UŻYCIA: 

Oczyścić, zdezynfekować, przemyć i starannie osuszyć ranę oraz jej okolice.  

Nałożyć opatrunek, dokładnie wygładzając krawędzie 

Zmieniać opatrunek co najmniej 2 razy dziennie. 

OSTRZEŻENIA: 

Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. Nie używaj ani nie stosuj na rany większe niż powierzchnia opatrunku. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy kontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. 

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

24333
6 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.