Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

NOSON Aspirator d/nosa dla dzieci+4 1zest.

3,97 zł
Brutto
Ilość

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Wyrób medyczny inny

Aspirator do nosa NOSON jest wyrobem medycz­nym przeznaczonym do bezpiecznego usuwania wydzieliny z nosa poprzez jej delikatne odsysanie. Każdy aspirator wyposażony jest w chłonny, higie­niczny filtr zatrzymujący odsysaną wydzielinę.

ZASTOSOWANIE:

przynosi ulgę w grypie, przeziębieniu, zapaleniu zatok oraz innych stanach chorobowych charakteryzujących się zwiększoną ilością wydzie­liny z nosa. Skutecznie odprowadza nadmiar wydzieliny, przynosząc dziecku ulgę i ułatwiając mu oddychanie. 

SPOSÓB UŻYCIA:

umieścić końcówkę w przedniej części aspiratora. Umieścić końcówkę aplikatora w otworze nosowym. Zasysać delikatnie, powoli i równomiernie, powietrze przez ustnik. Powtórzyć czynność umieściwszy końcówkę w drugim otworze nosowym. Usunąć wymienną końcówkę zawierającą wydzielinę. Nie używać ponownie. Jeśli wymienna końcówka zawiera wydzielinę przed ukończeniem udrażniania obydwu otworów nosowych, usunąć końcówkę i zastosować nową. Końcówkę zawierającą wydzielinę należy usunąć i nie używać jej ponownie, by nie dopuścić do ponownej infekcji. 

WAŻNE INFORMACJE:

Aspirator do nosa NOSON przeznaczony jest do użytku wyłącznie z wymiennymi końcówkami NOSON.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

25072
10 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.