Najbliższa wysyłka

FORAMEN Szczot.d/zęb.DZIECI 5+ INFANTIL4 E

5,69 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny

Foramen Sczoteczka do zębów dla dzieci od 5 lat, wyposażona w specjalnie wyprofilowaną główkę z włóknami, które dokładnie oczyszczą zęby i usuną z płytki znacznie więcej bakterie niż każda inna szczoteczka!

POJEMNOŚĆ:  1 sztuka

DZIAŁANIE:

Foramen Szczoteczka z serii Infantil przeznaczona jest do użytku podczas codziennej higieny jamy ustnej u dzieci powyżej 5 roku życia. Główką szczoteczki Foramen posiada anatomiczny kształt, który pozwala na łatwe i dokładne czyszczenie zębów, a specjalnie wyprofilowana, kolorowa rączka szczoteczki świetnie trzyma się w dłoni - bez ryzyka wyślizgnięcia co pozwala na niczym nieograniczoną swobodę ruchów podczas czyszczenia zębów. Dodatkowo do każdej szczoteczki z serii Infantil dołączamy losowo wybrany prezent pod postacią klepsydry, bądź zegarka, które pomogą dziecku precyzyjnie odmierzyć czas przeznaczony na higienę zębów.

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

20908

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Produkty powiązane

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.