Najbliższa wysyłka

Katelin MAG B6 kaps.o prz.uwal. 60 kaps.

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Suplement diety
8,99 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

KATELIN MAG B6 60 kapsułek - produkt przeznaczony do stosowania w celu uzupełniania normalnej diety w potas, magnez i witaminę B6.

POJEMNOŚĆ:  60 kapsułek

ZASTOSOWANIE:

Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Potas, magnez i witamina B6 wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Magnez i witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

2- 3 kapsułki. Obficie popijać wodą.

Składniki 2 kapsułki * RWS 3 kapsułki * RWS
Potas 320 mg 16,00% 480 mg 24,00%
Magnez 60 mg 16,00% 90 mg 24,00%
Witamina B6 2 mg 142,86% 3 mg 214,28%

*RWS - Referencyjna wartość spożycia

SKŁAD:

Chlorek potasu; sole magnezowe kwasu cytrynowego; składnik otoczki kapsułki – żelatyna; substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; skrobia kukurydziana; substancja glazurująca – etyloceluloza; substancja zagęszczająca – hydro ksypropylometyloceluloza; chlorowodorek pirydo ksyny (witamina B6); barwniki – kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, kurkumina.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Należy brać pod uwagę ilości potasu i magnezu przyjmowanych z innych źródeł. Zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna stanowią podstawę zachowania dobrego stanu zdrowia. Spożycie dziennej porcji KatelinMAG B6 zapewnia deklarowane korzyści dla zdrowia.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

22378
30 Przedmioty

Arkusz danych

Rodzaj
Suplement diety

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.