Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

Katelin MAG B6 kaps.o prz.uwal. 60 kaps.

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Suplement diety

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

KATELIN MAG B6 60 kapsułek - produkt przeznaczony do stosowania w celu uzupełniania normalnej diety w potas, magnez i witaminę B6.

POJEMNOŚĆ:  60 kapsułek

ZASTOSOWANIE:

Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Potas, magnez i witamina B6 wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Magnez i witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

2- 3 kapsułki. Obficie popijać wodą.

Składniki 2 kapsułki * RWS 3 kapsułki * RWS
Potas 320 mg 16,00% 480 mg 24,00%
Magnez 60 mg 16,00% 90 mg 24,00%
Witamina B6 2 mg 142,86% 3 mg 214,28%

*RWS - Referencyjna wartość spożycia

SKŁAD:

ek potasu; sole magnezowe kwasu cytrynowego; składnik otoczki kapsułki – żelatyna; substancja wypełniająca – celuloza mikrokrysiczna; skrobia kukurydziana; substancja glazurująca – etyloceluloza; substancja zagęszczająca – hydro ksypropylometyloceluloza; owodorek pirydo ksyny (witamina B6); barwniki – kompleksy miedziowe ofili i ofilin, kurkumina.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Należy brać pod uwagę ilości potasu i magnezu przyjmowanych z innych źródeł. Zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna stanowią podstawę zachowania dobrego stanu zdrowia. Spożycie dziennej porcji KatelinMAG B6 zapewnia deklarowane korzyści dla zdrowia.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

22378
16 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.