- Wyrób medyczny leczniczy
LA ROCHE Lipikar Syndet AP+ na atopowe zapalenie skóry AZS 400ml
- Kosmetyk
- 400 ml
Metoda dostawy:


Metoda dostawy:






Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:
- Suplement diety
- Dermokosmetyk
PHARMACERIS T PURI-SEBOGEL Żel myjący d/twarzy cera trądzikowa
- Dermokosmetyk
Krem myjący LA ROCHE-POSAY LIPIKAR uzupełniający poziom lipidów został stworzony z myślą o najwyższym bezpieczeństwie i może być stosowany przez całą rodzinę już od pierwszych dni życia. Lipikar Syndet AP+ uzupełnia poziom lipidów, przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry. Doskonale sprawdzi się w pielęgnacji skóry wrażliwej, bardzo suchej, podrażnionej oraz z tendencją do atopii. Jego formuła wzbogacona została o innowacyjny składnik - Aqua Posae Filiformis, który przywraca równowagę mikrobiomu. Odpowiedni również do pielęgnacji głowy i ciemieniuchy Idealny do mycia noworodków, niemowląt, dzieci oraz dorosłych.
POJEMNOŚĆ: 400ml
WSKAZANIA:
bardzo dobrze tolerowany krem myjący przeznaczony do ekstremalnie suchej, podrażnionej skóry, która może swędzieć. Skóra atopowa: dla niemowlęta, dzieci i dorosłych. Odpowiedni także dla skóry głowy niemowląt oraz do pielęgnacji ciemieniuchy.
SPOSÓB UŻYCIA:
stosować codziennie, aplikując na wilgotną skórę. Delikatnie masować, następnie zmyć wodą. Odpowiedni do mycia skóry głowy niemowląt, nie szczypie w oczy.
AKTYWNE SKŁADNIKI:
niacynamid, masło shea, gliceryna.
Szczegóły Produktu
Arkusz danych
- Rodzaj
- Kosmetyk
- Opakowanie
- 400 ml
Brak opinii