Najbliższa wysyłka

Opatrunki URGO na pęcherze mały rozmiar 6 sztuk

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
15,02 zł
Brutto

Niesterylny opatrunek hydrokoloidowy wskazany do leczenia pęcherzy.

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

URGO na Pęcherze to samoprzylepne opatrunki do stosowania miejscowego na pęcherze z pogrubioną masą hydrokoloidową.

Absorbują wydzielinę powstającą w pęcherzu, tworząc żelową poduszeczkę ochronną, która natychmiast łagodzi ból

Pokrywają małe pęcherze, dopasowują się do kształtu dłoni i stopy, przynosząc długotrwałą ulgę

Przyspieszają gojenie się ran po zmianach na wskutek pęcherzy

Skutecznie chronią pęcherz przed uciskiem, przynosząc długotrwałą ulgę

POJEMNOŚĆ:  6 sztuk

WSKAZANIA:

Do stosowania na pęcherze u dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia (młodsze dzieci mogą stosować ten opatrunek pod nadzorem rodziców lub osób dorosłych).

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Nie przekłuwać pęcherza. 2. Niezależnie od tego, czy pęcherz został przekłuty, czy nie, należy oczyścić

pęcherz i jego okolice wodą z mydłem i zdezynfekować, używając roztworu antyseptycznego (niezawierajacego alkoholu). Osuszyć sterylnym kompresem lub pozostawić do wyschnięcia. 3. Zdjąć przezroczystą folię ochronną (strefa oznaczona strzałką). 4. Ogrzać opatrunek w dłoniach, aby ułatwic jego formowanie, i zdjac ochronna czesc ozdobna. 5. Nałozyć opatrunek tak, aby pogrubiona część środkowa znalazła się na pęcherzu. 6. Dokładnie wygładzić i przycisnąć opatrunek, aby poprawić jego przyleganie.

7. Opatrunek nie powinien pozostawać na miejscu dłużej niż przez 2–3 dni; jeśli nie odpadnie sam, należy go usunąć. Należy zmieniać opatrunek zgodnie z instrukcją użycia.

OPAKOWANIE:

6 sztuk, rozmiar 6,1 x 2,5 cm

OSTRZEŻENIA:

Niesterylny opatrunek hydrokoloidowy wskazany do leczenia pęcherzy; jest wodoodporny przy codziennych kąpielach. - Nadaje się do samodzielnego stosowania przez dorosłych i dzieci w wieku powyżej 16 lat (młodsze dzieci mogą stosować ten opatrunek pod nadzorem rodziców lub osób dorosłych). - Nie przycinać. Produkt do jednorazowego użytku; nie zmieniać położenia juz nałożonego opatrunku, nie uzywać ponownie tego samego opatrunku (ryzyko zakażenia). - Opatrunki hydrokoloidowe w połączeniu z wysiękiem tworzą biały żel. W razie pozostania kleistych pozostałości hydrokoloidu na skórze zalecane jest namoczenie w wodzie. Warstwa klejąca zwiększy swoją objetość, straci przyczepność i odłączy się od skóry. - Nie stosować opatrunku ani nie usuwać już zastosowanego opatrunku i skonsultować się z lekarzem: - jeżeli stan pęcherza pogarsza się lub jeśli nie ma poprawy po 6 dniach leczenia, - w przypadku obecności objawów zakazenia (zaczerwienienie, ból, uczucie gorąca, obrzęk wokół rany, ropa, itp.), - w razie jakichkolwiek wątpliwosci lub dyskomfortu. - Pacjenci z cukrzycą powinni stosować opatrunki hydrokoloidowe wyłącznie pod kontrolą lekarza lub pielegniarki. - Nie używać opatrunków dłużej niż przez kolejne 30 dni. - Opatrunki należy przechowywać w oryginalnym pudełku. Nie używać po upływie terminu ważnosci (podanego na pudełku).

Szczegóły Produktu

24089

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.