Najbliższa wysyłka

Plastry na odciski z kwasem salicylowym, 8 szt.

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
11,94 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Plastry na odciski z kwasem salicylowym

Wyrób medyczny.

Stosowane do łagodnego usuwania odcisków i zabezpieczania ich przed dodatkowymi urazami.

Plaster zawiera 19,25 mg kwasu salicylowego oraz 0,671 mg kwasu mlekowego.

Posiadają pierścień, który redukuje ucisk i chroni przed otarciem.

Plastry samoprzylepne, o długość 65 mm.

POJEMNOŚĆ:   8 sztuk

DZIAŁANIE:

Plastry na odciski z kwasem salicylowym redukują ucisk na bolące miejsce, chronią przed otarciami oraz pomagają skutecznie i bezpiecznie usuwać odciski i modzele.

WSKAZANIA:

Plastry z kwasem salicylowym na bolesne i zrogowaciałe odciski. Mogą być stosowane na usuwanie odcisków.

DAWKOWANIE:

Jak stosować Plastry na odciski z kwasem salicylowym firmy Langsteiner? Na czystą i suchą stopę nałożyć plaster tak, aby substancja czynna przylegała do odcisku. Stosować plastry do momentu aż odcisk zostanie usunięty, maksymalnie 10-14 dni. Każdy plaster należy nałożyć na ok. 24 godziny. Po zakończeniu kuracji można usunąć środkową część odcisku stosując ciepłą kąpiel stóp z użyciem soli i mydła. Jeżeli w trakcie zabiegów skóra stanie się wrażliwa i pojawi się zaczerwienienie, poczekać z nałożeniem kolejnych plastrów.

SKŁAD:

W składzie plastrów znajdziemy: kwas salicylowy, kwas mlekowy, lanolina, wosk pszczeli żółty, żywica świerkowa, kopolimer etylenu i octanu winylu, kłącze kosaćca, kompleks miedziowy chlorofilu, terpentyna, balsam (olejek) kopaiwa, klej poliakrylatowy - durotak, kalafonia uwodorniona, włóknina, papier.

OSTRZEŻENIA:

Nie nakładać plastra na okolice odcisku, jeżeli skóra jest podrażniona lub występują stany zapalne. Nie stosować w przypadku uczulenia na kwas salicylowy i inne składniki produktu. Unikać stosowania w ciąży i w trakcie karmienia piersią. Nie stosować u niemowląt, dzieci, na chorą skórę (np. stany zapalne, rany, wypryski), u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek (niewydolność nerek), u pacjentów chorych na cukrzycę oraz pacjentów ze słabym krążeniem krwi i stanami zapalnymi naczyń krwionośnych. Kwas salicylowy może zwiększać przepuszczalność skory dla innych leków stosowanych lokalnie.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

22621

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.