Najbliższa wysyłka

URGO Twarz, małe opatrunki, 10 szt.

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
7,51 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda dostawy:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

URGO Twarz, małe opatrunki to dyskretna ochrona małych, powierzchniowych ran oraz miejsc wrażliwych (np. pieprzyki, znamiona skórne) u dorosłych i dzieci od 3 roku życia. Specjalna konstrukcja podłoża opatrunku zapobiega przywieraniu do rany, dzięki czemu są bezpieczne i przyjazne dla skóry. 

POJEMNOŚĆ: 10 sztuk 

DZIAŁANIE: 

Delikatne, wygodne opatrunki URGO Twarz doskonale zabezpieczają rany i skaleczenia przed zanieczyszczeniami i wodą. Mogą służyć także do zakrywania znamion skórnych narażonych na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Opatrunki są prawie niewidoczne na skórze oraz występują w dwóch rozmiarach, pozwalających dostosować je do wielkości rany. 

WSKAZANIA: 

URGO FACE Małe opatrunki do ochrony powierzchniowych ran przeznaczone do zabezpieczenia niewielkich skaleczeń, zadrapań i innych ran znajdujących się na twarzy. Plastry stanowią, komfortowy w noszeniu i dyskretny opatrunek. 

SPOSÓB UŻYCIA: 

Oczyścić, zdezynfekować, przemyć i starannie osuszyć ranę oraz jej okolice.  

Nałożyć opatrunek, dokładnie wygładzając krawędzie 

Zmieniać opatrunek co najmniej 2 razy dziennie. 

OSTRZEŻENIA: 

Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia. Nie używaj ani nie stosuj na rany większe niż powierzchnia opatrunku. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy kontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. 

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

24333

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.