Najbliższa wysyłka

SUTRICON KIDS Silikonowe plastry na blizny 3x7cm - 5 plastrów

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
66,60 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Zmniejszające widoczność nieestetycznych zbliznowaceń plastry na blizny Sutricon to wyrób medyczny, który może być stosowany zarówno w celach leczniczych, jak i profilaktycznych. Znajdujący się w ich składzie żel silikonowy przeciwdziała nieprawidłowemu bliznowaceniu i ujednolica koloryt naskórka, sprawiając, że zmiany na skórze stają się wyraźnie mniej dostrzegalne. Produkt jest wygodny w stosowaniu – nie brudzi odzieży, nie jest tłusty i kleisty.

Dzięki specjalnej półprzepuszczalnej membranie plastry Sutricon pozwalają skórze swobodnie oddychać, w żaden sposób jej nie podrażniając i nie powodując uczucia swędzenia. Wyrób jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej szóstego miesiąca życia.

WSKAZANIA:

Plastry Sutricon są przeznaczone do leczenia blizn różnego pochodzenia. Mogą być stosowane w przypadku blizn pooperacyjnych, pourazowych, po oparzeniach, po cesarskim cięciu i wiele innych.

Plastry na blizny pooperacyjne

Stworzone na bazie innowacyjnego żelu silikonowego plastry na blizny pooperacyjne Sutricon skutecznie redukują uciążliwe objawy związane z blizną takie jak uczucie ciągnięcia, uporczywy świąd czy dolegliwości bólowe. Zastosowany żel odznacza się właściwościami zbliżonymi do ludzkiej skóry, gdyż przepuszcza tlen i przeciwdziała nadmiernemu odparowywaniu wody z naskórka.

Sposób użycia: przed zaaplikowaniem plastra należy dokładnie oczyścić oraz osuszyć skórę. By dopasować wyrób do powierzchni skóry, można go bezpiecznie przyciąć. Co ważne, należy go zmieniać co około trzy dni, jednak najlepsze rezultaty można uzyskać przy wymianie co dwadzieścia cztery godziny. Po przyklejeniu plastra nie trzeba nakładać żadnego dodatkowego opatrunku.

Sutricon silikonowe plastry

Przeznaczone do stosowania u dorosłych i dzieci silikonowe plastry Sutricon zmniejszają widoczność blizny, a także poprawiają jej wygląd. Wyrób zyskał rekomendację Międzynarodowego Zespołu Ekspertów ds. Leczenia Blizn.

Pojemność każdego oowania to 5 plastrów.

SKŁAD:

Żel silikonowy 200g/mkw, elastyczna siatka poliowa o grubości zaledwie 50µm.

OSTRZEŻENIA:

Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować u dzieci poniżej szóstego miesiąca życia. Nie aplikować w przypadku nadwrażliwości na silikon.

22623

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.