Najbliższa wysyłka

Piel-m. SUPER SENI AIR PLUS medium 10szt.

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
20,94 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Air PLUS medium

POJEMNOŚĆ:  10 sztuk

DZIAŁANIE:

Pieluchomajtki przeznaczone są dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają: idealne dopasowanie do ciała oraz zwiększone poczucie suchości (elastyczny ściągacz iowy z przodu i z tyłu wyrobu oraz dwie pary elastycznych przylepcorzepów), szybką i dokładną dystrybucję wilgoci wewnątrz wkładu chłonnego, redukcję nieprzyjemnego zapachu, ochronę przed wyciekami, swobodne oddychanie skóry, minimalizację ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych, możliwość wielokrotnego zamykania i otwierania pieluchy. Mogą być stosowane zarówno przy nietrzymaniu moczu, jak i przy inkontynencji kałowej. Na wyrobach znajduje się podwójny indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany.

WSKAZANIA:

Klasyczne oddychające pieluchomajtki, to dobre i sprawdzone zabezpieczenie przeznaczone zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych o ograniczonej mobilności. Na dzień.

OSTRZEŻENIA:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

25892

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.