Najbliższa wysyłka

CORBBY Hallux Gel Osłona na haluksa

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
3,68 zł
Brutto

Anatomicznie dopasowana, żelowa osłona na haluksa połączona z klinem międzypalcowym. Zmniejsza ból w przypadku wypukłości kości palucha koślawego, jednocześnie rozdziela obolałe, zachodzące na siebie palce stóp. Zapobiega nieprzyjemnemu ocieraniu stawu przez obuwie i amortyzuje boczne uderzenia, chroniąc przed mikrourazami. Do stosowania zarówno profilaktycznie, jak i w stanach pooperacyjnych.

MATERIAŁ:

Wtryskowo formowany silikon

SPOSÓB UŻYCIA:

Wymyj osłonę w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła, dokładnie wypłucz i wytrzyj. Posyp kiem, a następnie załóż na duży palec stopy zakrywając haluksa. Nie używaj, gdy skóra jest podrażniona lub uszkodzona.

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Osłona na haluksa.

POJEMNOŚĆ:  

1 szt.

ZASTOSOWANIE:

Anatomicznie dopasowana, żelowa osłona na haluksa, zmniejszająca ból w przypadku wypukłości kości palucha koślawego. Zapobiega nieprzyjemnemu ocieraniu stawu przez obuwie i amortyzuje boczne uderzenia, chroniąc jednocześnie przed mikrourazami. Do stosowania zarówno profilaktycznie, jak i w stanach pooperacyjnych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Wymyć osłonę w ciepłej wodzie z mydłem. Dokładnie wypłukać i wytrzeć ręcznikiem. Suchą osłonę posypać kiem. Założyć osłonę na duży palec stopy, przykrywając haluks. Nie używać w przypadku uszkodzonej skóry między palcami.

24149

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.