Najbliższa wysyłka

Test ciążowy BABY BOOM kasetowy 1 szt.

3,60 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny

Kasetowy test ciążowy Baby Boom przeznaczony do użytku domowego służy do wczesnego zdiagnozowania ciąży. Test ciążowy płytkowy wykrywa w moczu nawet niewielkie ilości hormonu HCG wytwarzanego przez rozwijające się łożysko po zapłodnieniu, co może stwierdzić ciąże lub jej brak. Test ciążowy płytkowy jest wyjątkowo czuły i jest w stanie wykryć obecność HCG już przy stężeniu 25mIU/ml. Dokładność testu, powyżej 99%, potwierdzona została badaniami laboratoryjnymi. Test umożliwia potwierdzenie ciąży już po 7 dniach od zapłodnienia. Jest łatwy w użyciu - wystarczy skierować pasek absorpcyjny bezpośrednio pod strumień moczu. Wynik można otrzymać już po 40 sekundach.

POJEMNOŚĆ: 

1 sztuka

ZASTOSOWANIE:

wczesna diagnostyka ciąży.

SPOSÓB UŻYCIA:

przed wykonaniem testu zaczekaj, aż test osiągnie temperaturę pokojową. Ostrożnie wyjmij test strumieniowy z saszetki foliowej. Przytrzymaj test i zdejmij nasadkę w celu odsłonięcia paska absorpcyjnego. Skieruj pasek absorpcyjny w dół; trzymaj pasek absorpcyjny pod strumieniem moczu, przez co najmniej 5 sekund lub umieść go na co najmniej 20 sekund w zebranej próbce moczu, by został dokładnie zmoczony. Zakryj z powrotem test nasadką i poczekaj na pojawienie się kolorowych linii. Po 5 minutach odczytaj wynik testu. W zależności od stężenia hCG w moczu pozytywny wynik może pojawić się już po 40 sekundach, mimo to odczekaj 5 minut w celu potwierdzenia wyniku. Po odczytaniu wyniku wyrzuć test do pojemnika na śmieci. Zaleca się przeprowadzenie testu rano, ponieważ największe stężenie hormonu hCG jest w pierwszym porannym moczu. Próbkę można także pobrać o dowolnej innej porze dnia.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

25066

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny inny

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Produkty powiązane

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.