Najbliższa wysyłka

EvoTears, krople do oczu, 3 ml

64,12 zł
Brutto
Ilość

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny leczniczy

EvoTears to krople do oczu, które nie zawierają wody, środków konserwujących ani fosforanów. Jedynym składnikiem kropli EvoTears jest oktan perfluoroheksylu (F6H8). Dzięki temu preparat tworzy stabilną warstwę lipidową, która długo utrzymuje się na filmie łzowym. W ten sposób EvoTears łagodzi utrzymujące się lub nasilone objawy i chroni oko przed podrażnieniami. Krople do oczu EvoTears nie zawierają żadnych środków konserwujących, więc są zasadniczo dobrze tolerowane. Ponadto krople do oczu EvoTears nie zawierają fosforanów, więc ich stosowanie pozwala uniknąć powikłań, które może wywołać gromadzący się w warstwie rogówki nierozpuszczalny osad.

POJEMNOŚĆ:  3 ml

DZIAŁANIE:

Do nawilżania suchych, podrażnionych oczu, stabilizacja filmu łzowego, redukuje objawy występujące przy suchości oka.

DAWKOWANIE:

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, należy 4 x dziennie zakroplić 1 kroplę preparatu, kierując ją na dolną powiekę. Preparat EvoTears nie zawiera środków konserwujących, dlatego dozwolone jest jego codzienne stosowanie.

SKŁAD:

Oktan perfluoroheksylu (EyeSol).

1ml zawiera: 1,0ml oktanu perfluoroheksylu (EyeSol)

OSTRZEŻENIA:

Preparat nie jest przeznaczony dla osób noszących soczewki kontaktowe, nie zaleca się stosowania preparatu przez dzieci, nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Szczegóły Produktu

23248

Arkusz danych

Rodzaj
Wyrób medyczny leczniczy

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Produkty powiązane

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Witaj w Drogerii Puls

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.