Najbliższa wysyłka

Equazen Płyn o smaku cytrynowym 200 ml

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Suplement diety

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Equazen Płyn o smaku cytrynowym 200 ml

POJEMNOŚĆ: 200 ml

ZASTOSOWANIE:

Equazen płyn o smaku cytrynowym to suplement diety w płynie o unikalnym składzie, który jest przeznaczony dla dzieci oraz osób dorosłych w celu dostarczenia organizmowi cennych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Equazen zawiera kombinację naturalnych kwasów tłuszczowwych omega -3 EPA i DHA oraz omega-6 GLA, które tworzą zbilansowany i synergicznie działający skład.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Rozpoczynając suplementację preparatem Equazen lub po dłuższej przerwie, w celu nasycenia organizmu przez pierwsze 12 tygodni zaleca się przyjmowanie trzech łyżeczek (15ml) dziennie podczas posiłku. Po tym okresie zaleca się  przyjmowanie jednej łyżeczki (5ml) dziennie podczas posiłku.

5 ml płynu zawiera: olej z ryb, w tym kwasy omega-3 800mg ( kwas elikozapentaenowy (EPA) 186 mg i kwas dokozaheksaenowy (DHA) 58mg ), olej z wiesiołka, w tym kwasy omega-6 200 mg ( kwas gammalinolenowy (GLA) 20mg i kwasy tłuszczowe wilonienasycone 0,78g ).

SKŁAD:

Olej słonecznikowy (Helianthus annuus), olej z ryb, olej z wiesiołka dwuletniego (Oenothera biennis), aromaty: naturalny olejek cytrynowy, naturalny aromat cytrynowy, przeciwutleniacz: D-alfa tokoferol ( z soi ).

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym oowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

32210
6 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.