Najbliższa wysyłka

Diagnostic NC300, bezdotykowy termometr na podczerwień, 1 szt.

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
121,89 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Termometr na podczerwień Diagnostic NC300, 1 szt.

Dla dzieci i dorosłych.

Termometr bezdotykowy na podczerwień Diagnostic NC300 przeznaczony jest do pomiaru temperatury ciała u dzieci i dorosłych oraz otoczenia w sposób bezkontaktowy co pozwala na znacznie szybsze uzyskanie wyniku pomiaru. Termometr stosujemy do pomiaru temperatury ciała kiedy istnieje przypuszczenie choroby oraz w jej trakcie, w okresie rekonwalescencji po operacji lub wyczerpaniu. Termometr jest przeznaczony do użytku domowego lub przez personel medyczny.

POJEMNOŚĆ:  1 sztuka

DZIAŁANIE:

Termometr bezkontaktowy na podczerwień Diagnostic NC300 jest wyrobem medycznym do użytku profesjonalnego i domowego, wygodnym i dokładnym.

W przypadku pomiaru temperatury na czole skanowany jest obszar czoła pod kątem temperatury wydzielanej przez przepływ krwi tętniczej pod skórą, a temperatura mierzona jest dzięki czujnikowi promieniowania podczerwonego.

Czujnik jest łatwy w czyszczeniu.

Konstrukcja termometru umożliwia dokładny i szybki pomiar temperatury ciała.

Podświetlany wyświetlacz jest wygodny w użyciu.

Urządzenie ma pamięć, przechowującą 12 ostatnich pomiarów.

Po włączeniu, termometr wyświetla ostatnio zmierzoną wartość temperatury.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem termometru na podczerwień Diagnostic NC300 należy dokładnie zapoznać się z instrukcją użytkowania, dołączoną do oowania.

Wyrobu używaj wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem opisanym w instrukcji.

Samodzielny pomiar oznacza kontrolę a nie diagnozę.

Nie podejmuj żadnych działań o charakterze medycznym bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.

SKŁAD:

Termometr na podczerwień Diagnostic NC300 - 1 szt.

Baterie AAA - 2 szt.

Etui do przechowywania

Instrukcja użycia

OSTRZEŻENIA:

Stosowanie metod i środków do czyszczenia innych, niż podane w instrukcji może spowodować awarię termometru na podczerwień.

Przeciwwskazania: nie należy kierować diody LED na blizny ani na obszar skóry, który jest dotknięty zaburzeniami / chorobami. Pacjenci z urazami oraz przyjmujący leki przeciwzapalne w leczeniu skóry nie powinni wykonywać pomiarów. Nie należy kierować soczewki termometru na skórę wystawioną bezpośrednio na oświetlenie słoneczne i ciepło z urządzenia ogrzewającego (np. kominka), skórze leczonej hiloterapią, ani skórze, która znajduje się na drodze przepływu powietrza z klimatyzacji.

Nie wykonuj serwisu/konserwacji podczas użytkowania urządzenia.

Docelowym użytkownikiem urządzenia jest pacjent lub jego opiekun. Pacjent/opiekun dokonuje pomiaru oraz czyści termometr i jego akcesoria zgodnie z instrukcją obsługi.

Wyjmij baterie, jeżeli urządzenie nie będzie używane dłużej niż przez trzy miesiące. Niespełnienie tego zalecenia może doprowadzić do wycieku płynu, nagrzania lub rozsadzenia baterii, i w efekcie do uszkodzenia urządzenia.

Urządzenie nie nadaje się do sterylizacji. Urządzenie nie jest przeznaczone do pracy w otoczeniu o podwyższonym stężeniu tlenu.

Po zakończeniu eksploatacji usuń urządzenie, baterie, akcesoria i oowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami o usuwaniu odpadów.

Przed każdym użyciem sprawdź stan urządzenia. Nie używaj uszkodzonego wyrobu. Ciągłe użytkowanie uszkodzonego urządzenia może spowodować uraz, uzyskiwanie nieprawidłowych wyników lub stwarzać poważne niebezpieczeństwo.

Urządzenia nie należy samodzielnie rozkładać, naprawiać ani modyfikować.

Termometr należy przechowywać z dala od dzieci oraz zwierząt domowych.

Pomiar temperatury powinien być przeprowadzony pod opieką osoby dorosłej. Nie wolno dopuścić do tego by dziecko usunęło pokrywę na baterie, wyjęło i ewentualnie połknęło baterię.

UWAGA - połknięcie baterii może być fane w skutkach!

W przypadku połknięcia baterii przez dziecko należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

 

 

16171

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.