Najbliższa wysyłka

Test ciążowy BOBO-TEST płytkowy, 1 sztuka

Obecnie brak na stanie
  • Wyrób medyczny inny
4,91 zł
Brutto
Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Płytkowy test ciążowy firmy Diagnosis jest specjalistycznym wyrobem medycznym, który został stworzony w celu wykonania samodzielnego pomiaru hormonu hCG w domowych warunkach.

POJEMNOŚĆ:

1 sztuka

ZASTOSOWANIE:

Przeznaczony dla kobiet, które pragną w szybki i prosty sposób sprawdzić prawdopodobne zajście w ciążę.

Płytkowy test ciążowy Bobo działa na zasadzie wykrywania obecności hormonu hCG, czyli gonadotropiny kosmówkowej. Jej występowanie wskazuje na ciąże. Bobo test jest w stanie wykryć w moczu, nawet niewielką ilość wspomnianego hormonu. Produkt jest wyjątkowo szybki i łatwy w obsłudze. Wynik testu, może pojawić się nawet w ciągu 3-5 minut! Ponadto, test można wykonać już po 10 dniach od stosunku. Bobo Test jest wyjątkowo czuły, wykrywa obecność hCG już przy stężeniu 25 mIU/ml, a jego wiarygodność wynosi ponad 99%.

SPOSÓB UŻYCIA:

Zanim przeprowadzisz test zbierz próbkę moczu do czystego, suchego pojemnika ze szkła lub plastiku. Wyjmij foliową torebkę z oowania testu. Rozerwij torebkę wzdłuż nacięcia i wyjmij płytkę testową i pipetkę. Zanurz końcówkę pipetki w pojemniku z próbkę moczu. Ściskając szeroką część pipetki nabierz próbkę moczu. Trzymając pipetkę z próbką moczu pionowo nad okienkiem SAMPLE (S) umieść w nim 3-4 krople moczu. Uważaj, aby nie wytworzyły się pęcherzyki powietrza. Po 3-5 minutach odczytaj wynik, a następnie wyrzuć test.

6952

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.