Najbliższa wysyłka

Cardiomin, 60 kapsułek

PRODUKT DOSTĘPNY
  • Suplement diety
31,62 zł
Brutto

Środek spożywczy Cardiomin.

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Cardiomin, kapsułki,  60 szt. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, Dla osób dorosłych.

POJEMNOŚĆ: 60 szt.

ZASTOSOWANIE:

Środek spożywczy Cardiomin jest przeznaczony do postępowania dietetycznego w następujących stanach:  Nadciśnieniu tętniczym  - zarówno przy dietetycznym leczeniu nadciśnienia tętniczego, jak i dietetycznym wspomaganiu farmakologicznego leczenia nadciśnienia tetniczego, Skurczach, drętwieniu mięśni, Niedoborach magnezu, potasu

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA:

Środek spożywczy Cardiomin należy przyjmować pod kontrolą lekarza. Dorośli: 1-2 kapsułek dziennie, podczas posiłku.

SKŁAD:

Cytrynian potasu, sole magnezowe kwasu cytrynowego, kapsułka: żelatyna wieprzowo-wołowa; koenzym Q10; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, witamina B6 (owodorek pirydoksyny).

WAŻNE INFORMACJE:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Korzystne dzialanie skladników preparatu, o którym mówią oświadczenia zdrowotne wynika z odpowiedniej ilości składników aktywnych stosowanych zgodnie ze sposobem użycia.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

6349
107 Przedmioty

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.