Zamów w ciągu
a wyślemy dziś twoją przesyłkę!

CAPRICARE 1 Mleko początkowe 400 g

Obecnie brak na stanie
  • Dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego
51,81 zł
Brutto

Mleko początkowe oparte na mleku kozim.

Ilość

Metoda dostawy:

Metoda płatności:

POJEMNOŚĆ: 400g

ZASTOSOWANIE:

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego Capricare 1 jest przeznaczony dla niemowląt od urodzenia do 6. miesiąca życia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Produkt nadaje się również jako pokarm dodatkowy, jeśli potrzebne jest uzupełnienie karmienia piersią.

SPOSÓB UŻYCIA:

-Porcję mleka Capricare należy przygotuj bezpośrednio przed karmieniem.

-Dokładnie umyj ręce i odpowiednio wysterylizuj wszystkie naczynia używane do rpzygotowania dziecięcego posiłku.

-Zagotuj odpowiednią ilość świeżej wody pitnej i zaczekaj, aż ostygnie do temperatury 40-45°C.

-Zapoznaj się z tabelą karmienia umieszczoną na oowaniu, aby odmierzyć właściwą porcję pokarmu.

-Napełnij miarkę Capricare luźno proszkiem i zgarnij jego nadmiar. Nie nabieraj czubatej miarki proszku. Jedna płaska miarka zawiera około 4,3 g mleka w proszku Capricare 1.

-Wlej odpowiednią ilość wody do czytej butelki i wsyp odpowiednią ilość mleka w proszku.

-Zamknij butelkę i potrząsaj nią energicznie, aż do rozpuszczenia proszku i uzyskania jednorodnego płynu.

-Sprawdź temperaturę pokarmu na wewnętrznej stronie nadgarstka. Pokarm powinien być letni.

-Resztki mleka pozostałe po karmieniu należy wylać, a butelkę i smoczek od razu umyć, aby nie dopuścić do zaschnięcia pozostałości i rozwoju szkodliwych drobnoustrojów.

SKŁAD:

Pasteryzowane pełne mleko kozie, laktoza (z mleka), oleje roślinne (wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej rzeowy, olej słonecznikowy, przeciwutleniacze (lecytyna słonecznikowa, mieszanina tokoferoli), pasteryzowane sproszkowane mleko kozie, sole mineralne (cytrynian wapnia, cytrynian sodu, wodorotlenek wapnia, siarczan żelazawy, ek potasu, siarczan cynku, siarczan miedzi, siarczan manganu, ek potasu, selenin sodu), witaminy (kwas L-askorbinowy, octan DL-alfa-tokoferylu, mid, octan u,  , D-pantotenian wapnia, filochinon, cyjanokobalamina, owodorek tiaminy, ryboflawina, owodorek pirydoksyny, kwas foliowy, D-biotyna), ek choliny, L-tryptofan, L-izoleucyna, tauryna, L-karnityna.

PRZECIWWSKAZANIA I ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:

UWAGA: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno stanowić wyłączne źródło pokarmu przez pierwsze 6 miesięcy życia. Przed podjęciem decyzji o karmieniu mlekiem modyfikowanym, należy skonsultować się z lekarzem pediatrą.

-Przygotuj butelkę z mlekiem bezpośrednio przed podaniem dziecku (zgodnie z instrukcja).

-Używaj tylko załączonej miarki Capricare i stosuj zalecane dawkowanie.

-Nieprzestrzeganie zaleceń dotyczących przygotowania i przechowywania mleka może powodować zagrożenie dla zdrowia dziecka.

-Nie przechowuj niewypitej porcji mleka.

-Przechowywać zamknięta puszkę w chłodnym, suchym miejscu. Po otwarciu szczelnie zamknąć i przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Zużyć zawartość w ciągu 4 tygodni po otwarciu

WAŻNE INFORMACJE:

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowania dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: w zamkniętym oowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 st. Celsjusza, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości/alergii na którykolwiek ze składników preparatu.

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do oowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy preparat niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

21412

Dodaj opinię

Twój email nie będzie upubliczniony. Pola obowiązkowe zostały oznaczone*

Brak opinii

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.