Compare Products

  • You have no items to compare.

Oliwki do ciała: dla dzieci i niemowląt, do masażu

Aktywne filtry

Oliwka do ciała – właściwości

Oliwki do ciała są kojarzone przede wszystkim z nawilżaniem, jednak zastosowanie takich preparatów jest znacznie bardziej kompleksowe. Przede wszystkim produkty dostępne w drogerii Puls Dla Zdrowia są wyrobami, które zawierają w swoim składzie szereg wartościowych witamin. Najczęściej oliwki do ciała aplikuje się w przypadku zróżnicowanych dolegliwości skórnych – suchość, nadwrażliwość, czy świąd. Mogą być stosowane w różnych sytuacjach, bardzo często miejscowo po kąpieli lub podczas masażu. Działają nie tylko na objawy różnych dolegliwości, ale również profilaktycznie, zapobiegając podrażnieniom oraz nadwrażliwością. To preparaty przyjemne w dotyku, charakteryzujące się tłustą konsystencją. Oliwki do ciała posiadają właściwości pielęgnacyjne, dlatego szczególnie często są stosowane u dzieci, głównie niemowląt. Warto wybrać wariant z witaminami, które po aplikacji będą wchłaniać się przez skórę. Preparaty podaje się na praktycznie wszystkie partie ciała, ponieważ są całkowite bezpieczne. Oliwki do ciała wśród osób dorosłych mają zastosowanie między innymi w trakcie sezonu letniego – to formuła chroniąca przed promieniami słonecznymi, dodatkowo nawilżająca skórę.

Sprawdzone oliwki do ciała dla dzieci i niemowląt

Najczęściej oliwki są kojarzone z dziećmi. Przydają się do natłuszczania i nawilżania skóry w całkowicie bezpieczny oraz komfortowy sposób dla maluszka. Warto wybrać środek, który jest naturalny i składa się z witamin, które pozytywnie wpływają na naskórek pociechy. Oliwki dla dzieci i niemowląt to preparaty łagodzące, maksymalnie delikatne, a jednocześnie skuteczne. Mogą być stosowane w przypadku niemowląt, których skóra jest szczególnie wrażliwa i wymaga kompleksowej opieki. Tego typu kosmetyki dla dzieci przydają się, ponieważ maluchy przez pierwsze tygodnie po narodzinach są szczególnie narażone na czynniki zewnętrzne. Wówczas oliwki zabezpieczają ciało, tworząc pewnego rodzaju barierę ochronną. Wśród osób starszych są aplikowane głównie w przypadku suchości i podrażnień, aby zapewnić nawilżenie oraz natłuszczenie naskórka.

Wyjątkowe oliwki do masażu

Oliwki znajdują również zastosowanie podczas masażu. Mogą być aplikowane wieczorem, a następnie wcierane w poszczególne partie ciała, na przykład ręce i nogi, plecy lub klatkę piersiową. To skuteczny – a jednocześnie przyjemny – sposób na nawilżenie skóry oraz zabezpieczenie naskórka przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Oliwki do masażu niejednokrotnie posiadają witaminową formułę, więc dodatkowo przekazują wartościowe mikroskładniki, pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu każdego dnia. Wybierając preparat dla siebie, koniecznie zapoznaj się z właściwościami i składem poszczególnych produktów dostępnych w drogerii internetowej Puls Dla Zdrowia. Wówczas znajdziesz optymalne rozwiązanie dla siebie, zapewniające satysfakcję z codziennej pielęgnacji. Z myślą o Twoich potrzebach, przygotowano oliwki do masażu od różnych marek – wybór należy do Ciebie. Z pewnością znajdziesz preparat dostosowany do indywidualnych preferencji.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.