Compare Products

  • You have no items to compare.

NATURALNE KREMY I BALSAMY DO RĄK

Aktywne filtry

Balsamy do rąk, które mają naturalny skład, doskonale nawilżają przesuszona skórę dłoni. Dzięki balsamom dostępnym w naszej drogerii Twoje dłonie będą miękkie i wygładzone.  Preparaty te zapewniają długotrwałą ochronę i są bardzo wydajne. Poznaj kolekcję balsamów do rąk z naturalnych składników, która zadba o skórę Twoich rąk.

Ile razy dziennie stosować naturalne balsamy do rąk?

Oferowane przez nas balsamy do pielęgnacji wrażliwej skóry dłoni, to kosmetyki, które powinny wejść do codziennej pielęgnacji. W przypadku bardzo przesuszonej skóry dłoni balsam można używać praktycznie po każdym użyciu rąk. Naturalne składniki zawarte w preaparatach, są delikatne dla skóry dłoni i nie powinny wywoływać żadnych podrażnień. Jeśli skóra rąk nie ma tendencji do przesuszania, to wystarczy użyć tych naturalnych produktów 2 razy dziennie. Szczególnie skuteczny efekt, można zaobserwować, używając balsamu późnym wieczorem, gdy skóra najlepiej wchłania dostarczane substancje odżywcze.

Skład dobrego balsamu do rąk

Dłonie to jedna z części ciała, która jest szczególnie narażona na wszelkiego rodzaju urazy i przesuszenia. Dlatego też skóra rąk wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Celem naturalnych balsamów do rąk jest stworzenie warstwy okluzyjnej, która uchroni skórę przed odparowaniem wody. Taką warstwę możemy uzyskać, stosując balsamy, które zawierają np. olej ze słonecznika, olej kokosowy i inne oleje roślinne. Jeśli szukasz takich kosmetyków, to w naszej drogerii internetowej znajdziesz produkty firmy YOPE, która specjalizuje się w tworzeniu odżywiających balsamów do ciała i dłoni.

Rodzaje balsamów do dłoni z firmy YOPE

Linia kosmetyczna marki YOPE ma bogatą ofertę balsamów do rąk, która doskonale nawilży i odżywi skórę dłoni, a nawet skórę całego ciała. Obecnie w naszej ofercie mamy naturalne balsamy, a niektóre z nich znajdziesz poniżej:

YOPE balsam do rąk z werbeną,
YOPE balsam do rąk z figą,
YOPE balsam do rąk z wanilią i cynamonem,
YOPE balsam do rąk z lipą.

Każdy z nich ma zupełnie inne właściwości i polecany jest do innego typu skóry. Ciekawym połączeniem jest również zestaw składający się z balsam do rąk z figą i z aromatycznym mydełkiem figowym. Zestaw ten jest fantastycznym połączeniem, które może stać się idealnym prezentem dla bliskich i znajomych.

Dlaczego należy stosować balsamy do rąk?

Pielęgnacja dłoni to konieczność dla osób, które ze względu na rodzaj wykonywanej pracy, mogą obserwować u siebie przesuszenia skóry dłoni. Tego typu dolegliwości są bardzo uciążliwe, ponieważ dłonie stają się szorstkie, a skóra miejscami staje się przesuszona i twarda. Takie objawy mogą powodować szybsze starzenie skóry dłoni, a także pękanie, które jest bardzo bolesne. Dodatkowo dłonie nie wyglądają estetycznie, a jak wiadomo, dłonie są wizytówką każdego z nas. Jeśli jeszcze nie masz skutecznego balsamu do rąk z naturalnych składników, to zapoznaj się z naszą ofertą. Wszystkie balsamy znajdziesz w zakładce pod nazwą „Naturalne balsamy do rąk”.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.