Compare Products

  • You have no items to compare.

Emulsje do kąpieli dla dzieci i niemowląt

Aktywne filtry

Emulsje do kąpieli dla dzieci

Kąpiel dla dzieci to czas radości i relaksu, która powinien odbywać się w bezpiecznych warunkach. Dlatego też każdy rodzic stara się wybrać produkty do kąpieli dla najmłodszych, które będą dostosowane do ich potrzeb. W asortymencie naszej drogerii znajdziesz emulsje do kąpieli dla dzieci, które doskonale sprawdzą się w przypadku pociech w każdym wieku

Bezpieczne emulsje do kąpieli – w czym kąpać noworodka?

Noworodki i niemowlęta to grupa wiekowa, która wymaga odpowiedniego podejścia i wyboru kosmetyków współgrających z ich wrażliwą skórą. Dla najmłodszych maluszków idealnie sprawdzą się preparaty z naturalnym składem, które nie będą powodować podrażnień. Ogromnie ważnym aspektem jest również dozowanie emulsji, dlatego oprócz samego składu produktu ważny jest również wybór dozownika. Najlepiej sprawdzą się emulsje do kąpieli z pompką, które pozwolą na użycie odpowiedniej ilości preparatu. Nie oznacza to, że inne opakowania są mniej wartościowe. Wystarczy tylko odrobina chęci i umiaru, żeby poradzić sobie również ze zwykłymi opakowaniami.

Przykładem łatwego dozowania produktu jest: krem myjący DEXERYL Shower, który doskonale nadaje się do kąpieli nawet najmłodszych dzieci.

Najlepsze emulsje kąpielowe dla dzieci 

Nasza drogeria Plusdlazdrowia.pl bogata jest w różnorodne preparaty, które doskonale sprawdzą się do kąpieli niemowląt i starszych dzieci. Ogromne zainteresowaniem cieszą się produkty naturalne z prostym składem, a także te specjalistyczne, które wykorzystywane są w przypadku atopowego zapalenia skóry. Obecnie w naszej ofercie znaleźć można doskonałe emulsje do kąpieli, takie jak:

Sprawdź  naszą ofertę i wybierz produkty, które będą idealne dla wrażliwej skóry Twojego maluszka.

Dlaczego należy sięgać po produkty dedykowane dla dzieci?

Wzrost świadomości u rodziców sprawia, że wielu producentów decyduje się na korzystne zmiany w składach swoich produktów. W przypadku kosmetyków dla dzieci, dążenie do naturalności jest szczególnie widoczne z uwagi na ogromny wpływ, jakie mają na zdrowie wybrane przez rodziców preparaty. Skutki używania kosmetyków ze szkodliwym składem bardzo często wychodzą dopiero w późniejszym okresie, dlatego tak ważne jest świadome wybieranie kosmetyków dla dzieci.

Zadbaj o wrażliwą skórę swojego dziecka i wybierz emulsje do kąpieli, które będą naturalnie wspierać skórę Twojego dziecka. Dostosuj rodzaj preparatu do potrzeb maluszka. Wielu rodziców decyduje się na używanie preparatów dedykowanych różnorakim problemom skórnym, gdy żadne objawy stanu chorobowego nie występują u dziecka. Niestety to duży błąd, który może mieć wpływ na kondycję wrażliwej skóry. Jeśli maluszek nie ma problemów skórnych, to warto sięgać po naturalne i delikatne kosmetyki, które znajdziesz w naszej drogerii.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.