Compare Products

  • You have no items to compare.

Badanie moczu, testy diagnostyczne

Aktywne filtry

Badanie moczu jest niezwykle popularne i potrzebne do zdiagnozowania schorzeń układu moczowego, a także wielu innych chorób. Przeprowadzenie badania moczu wiąże się z koniecznością posiadania akcesoriów, które umożliwia jego dostarczenie do laboratorium. Co więcej, niektóre produkty mogą sprawić, że badanie moczu wykonasz we własnym domu, a do laboratorium udasz się dopiero wtedy, gdy faktycznie będzie taka potrzeba! W naszej drogerii znajdziesz produkty, które ułatwią Ci systematyczne wykonywanie badań moczu i dbałość o własne zdrowie. Dlatego nie czekaj, zapoznaj się z naszą ofertą i ciesz się dobrym zdrowiem.

Jak wykonać badanie moczu?

Najważniejszym punktem podczas pobierania moczu do badania jest higiena. Po uprzednich zabiegach higienicznych należy oddać mocz do pojemnika, a następnie szczelnie zakręcić wieczko. To bardzo proste w przypadku starszych dzieci i dorosłych, jednak w przypadku najmłodszych sprawa nieco się komplikuje. Najmłodszym mocz pobieramy przy pomocy specjalnych woreczków na mocz, które trzeba dokładnie przykleić. Otwór woreczka należy ustawić, tak, żeby ujście cewki moczowej było w jego świetle. Warto pamiętać, że woreczki do pobierania moczu będą się różnic w zależności od płci dziecka. Osoby chore mogą potrzebować worka do zbierania moczu, który podłącza się do cewnika. Sprawdź, które z tych produktów posiadamy w naszym asortymencie!

Dlaczego warto regularnie badać mocz?

Badanie moczu jest bardzo ważne i może zasygnalizować zmiany zachodzące w organizmie. Bardzo często w moczu pojawiają się różne bakterie, a także substancje, które mogą świadczyć o rozpoczynającym się lub trwającym procesie chorobowym. Niektóre choroby dają o sobie znać dopiero  wtedy, gdy są już w zaawansowanym stadium. Regularne badania moczu to doskonały sposób na unikanie dolegliwości zdrowotnych i na kontrolę swojego stanu zdrowia. Ogromnym atutem jest możliwość wykonania takiego testu w domu i skontrolowania stanu własnego zdrowia. W ten sposób można uniknąć częstych wizyt w klinikach i kierować się do nich dopiero wówczas, gdy testy domowe wykażą jakieś nieprawidłowości. Testy do badania moczu to tanie produkty, które są bardzo ważne w profilaktyce zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. 

Produkty niezbędne do wykonania badań moczu

Nasza drogeria oferuje niezbędne produkty, które umożliwia pobranie i dostarczenie moczu do laboratorium, a także wykonanie podstawowego badania moczu we własnym domu. W skład naszego asortymentu wchodzą:

test na infekcje dróg moczowych dla dzieci i dorosłych
pojemnik na mocz 100 ml niejałowy
worek do zbiórki moczu 2l z odpływem

Zależy Ci na dobrym zdrowiu i na monitorowaniu pracy organizmu? Asortyment naszego sklepu w znacznym stopniu może to ułatwić. Dlatego nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i przejdź do zakupów w naszej drogerii, w której znajdziesz produkty do badania moczu, kosmetyki i wiele niezbędnych gadżetów. Kupowanie w naszym sklepie jest banalnie proste!

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.