Compare Products

  • You have no items to compare.

Higiena oczu: krople do oczu, płyny do soczewek

Aktywne filtry

Produkty do codziennej pielęgnacji wzroku 

Na dolegliwości oczu jesteśmy narażeni wszyscy – nie tylko osoby, które zmagają się z wadami wzroku, ale również inni. W końcu mogą one być efektem znajdujących się w powietrzu zanieczyszczeń, pracy w konkretnym środowisku czy codziennego, wielogodzinnego przebywania przed monitorem komputera. To właśnie dlatego tak istotna jest codzienna odpowiednia higiena oczu. W drogerii Puls dla Zdrowia doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego zgromadziliśmy również specjalne krople do oczu na alergie, zapalenie spojówek i inne dolegliwości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Kiedy mogą być potrzebne krople do oczu – przyczyny bólu oka

Przede wszystkim trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że przyczyny bólu oka mogą być bardzo różne i w niektórych sytuacjach krople do oczu mogą okazać się niewystarczające. Bóle oczu towarzyszą takim dolegliwościom i chorobom jak zaćma, jaskra, migrena, ropnie powiek, zapalenie woreczka łzowego, zapalenie rogówki czy zapalenie nerwu wzrokowego. W takich okolicznościach niezbędne będzie skonsultowanie się z lekarzem. Do przyczyn bólu oczu zalicza się także zapalenie spojówek oraz alergie – wówczas niezbędne jest skorzystanie z kropli do oczu na alergię lub zapalenie spojówek.

Bóle oczu często mają jednak charakter powierzchowny i mają charakter uczucia pieczenia, swędzenia czy drapania. Bóle często pojawiają się przy zespole suchego oka, który może być spowodowany zanieczyszczeniami powietrza, noszeniem soczewek kontaktowych, paleniem papierosów oraz częstym przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach. Zespół suchego oka często pojawia się również po czterdziestym roku życia, gdy oczy zaczynają wydzielać mniej łez, a także u kobiet po menopauzie i stosujących antykoncepcję hormonalną. Powierzchowne pieczenie oka może być też skutkiem przemęczenia wzroku po wielogodzinnej pracy przy komputerze lub wpatrywaniem się w ekran smartfonu.

Zamów krople nawilżające do oczu w drogerii internetowej Puls dla Zdrowia

W ofercie naszej internetowej drogerii Puls dla Zdrowia można znaleźć najróżniejsze krople nawilżające do oczu od renomowanych i uznanych producentów, takich jak Starazolin, Cataroft, Cationorm czy Kropia. Polecamy między innymi uniwersalne, delikatne krople nawilżające do oczu o działaniu łagodzącym i ochronnym, które znakomicie sprawdzają się przy umiarkowanej postaci zespołu suchego oka oraz przy podrażnieniom powierzchni oka, spowodowanych takimi czynnikami zewnętrznymi jak słońce, wiatr czy zanieczyszczenia powietrza. Ponadto w naszym sklepie internetowym można znaleźć specjalne produkty.

Krople do oczu na alergie

Oferujemy między innymi specjalne krople do oczu na alergie, których głównym składnikiem jest trehaloza – składnik obecny w organizmach zwierząt i roślin przystosowanych do przetrwania w bardzo suchych środowiskach. W tej kategorii możemy wyróżnić krople do oczu Thealoz Duo. Polecamy także żel płynny do oka.

Krople na zapalenie spojówek

W naszym sklepie internetowym kupisz także specjalne krople na zapalenie spojówek. W tej kategorii możemy zaoferować między innymi krople do oczu takich marek jak Lacrimal, Ektin oraz Hialeye One, które sprawdzają się również przy długotrwałym korzystaniu z komputera oraz wrażliwości na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne i środowiskowe.

Płyny do soczewek i inne produkty – co jeszcze u nas kupisz?

Naszym klientom możemy zaoferować także dodatkowe produkty do higieny oczu. W asortymencie mamy miedzy innymi wysokiej jakości płyny do soczewek, takie jak Opti-Free Replenish czy Hylo-Fresh. Oferujemy wyłącznie produkty najbardziej uznanych producentów, dzięki czemu korzystając z naszej oferty, masz pewność, że wybierasz najwyższe jakościowo krople do oczu i płyny do soczewek. Warto pamiętać o tym, że dbanie o wzrok oznacza nie tylko stosowanie kropli, ale również stosowanie środków zapobiegawczych, takich jak suplementy diety. W naszym sklepie można kupić również kapsułki elastyczne z witaminami, minerałami i kwasami Omega-3 SuperOptic oraz kapsułki Nutrof Total.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.