Compare Products

 • You have no items to compare.

Elektroniczne ciśnieniomierze naramienne i nadgarstkowe

Aktywne filtry

Jaki ciśnieniomierz kupić?

Ciśnienie jest ważne nie tylko na samopoczucie człowieka. Dzięki regularnym pomiarom można lepiej kontrolować stan zdrowia, a w razie konieczności szybko zareagować. Zbyt wysokie ciśnienie wpływa źle na serce, mózg i nie tylko. Kontroluj je regularnie, jeśli coś Cię zaniepokoi, zgłoś się do lekarza. Warto także zapisywać uzyskane wyniki pomiarów.

Dobry ciśnieniomierz to gwarancja zadowolenia. Gdzie znaleźć taki sprzęt? Oczywiście w ofercie zaufanego producenta. W naszej ofercie dostępne są ciśnieniomierze nadgarstkowe i naramienne. Znajdziesz tutaj produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Ciśnieniomierz automatyczny naramienny 

Dobre urządzenie to takie, które wykonuje dokładny pomiar. Ważna jest także prostota obsługi oraz jakość wykonania. Rozwiązaniem na miarę naszych czasów jest ciśnieniomierz automatyczny naramienny. Obsługa takiego produktu nie wymaga specjalnej wiedzy ani umiejętności.

Dostępne są różne ciśnieniomierze naramienne, na przykład ciśnieniomierz naramienny Microlife. Urządzenie do użytku domowego powinno:

 • Być testowane klinicznie,
 • Oferować możliwość zapisania ostatnich wyników,
 • Mieć czytelny, duży wyświetlacz,
 • Informować o stanie baterii.

Pomiar ciśnienia krwi sprzętem dobrej jakości to nic trudnego ani czasochłonnego. Postaw na urządzenie od sprawdzonego producenta, a na pewno się nie zawiedziesz.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy

Wśród osób chcących zadbać o zdrowie popularnością cieszą się też ciśnieniomierze nadgarstkowe. Dużą zaletą takiego modelu jest możliwość sprawnej i łatwej obsługi jedną ręką. Warto wspomnieć także o niewielkim rozmiarze, który umożliwia wygodny transport urządzenia. Dzięki temu pomiar ciśnienia krwi można wykonać nawet w podróży służbowej lub na wakacjach.

Wybierając ciśnieniomierz nadgarstkowy, warto zwrócić uwagę na:

 • Liczbę czujników – ciśnieniomierz wyposażony w dwa czujniki zapewnia dokładniejszy pomiar ciśnienia krwi.
 • Pamięć urządzenia – im większa, tym lepsza. Zapisywanie wyników umożliwia ich porównywanie, a tym samym lepszą kontrolę nad zdrowiem.
 • Funkcja wykrywania arytmii – umożliwia szybkie wykrycie ewentualnej choroby i podjęcie skutecznego leczenia w odpowiednim czasie.
 • Czujnik położenia ułożenia mankietu – ciśnieniomierz alarmuje, gdy wykryje nieprawidłowości mające znaczenie dla prawidłowego pomiaru ciśnienia krwi.

Niezależnie od tego, ile masz lat, warto kontrolować swoje zdrowie. Ciśnieniomierze nadgarstkowe można zabrać ze sobą wszędzie, a więc jest to dobre rozwiązanie. Kontroluj ciśnienie krwi regularnie, aby w razie konieczności moc sprawnie zareagować.

Ciśnieniomierz – manualny, automatyczny czy półautomatyczny?

Ciśnieniomierze manualne można spotkać zazwyczaj w gabinetach lekarskich. Takie urządzenie zapewnia bardzo dokładny pomiar ciśnienia krwi, co jest dużą zaletą. Trzeba jednak wiedzieć, że jego użycie wymaga stetoskopu. Do użytku domowego świetnie sprawdzi się ciśnieniomierz automatyczny lub półautomatyczny.

Ciśnieniomierz automatyczny ma wiele zalet. Wśród największych warto wymienić:

 • Wygodę obsługi – aby nabrać wprawy, wystarczy kilka razy zmierzyć sobie ciśnienie krwi. Ciśnieniomierz automatyczny to świetna opcja dla osób w różnym wieku.
 • Dobrą pamięć – solidny sprzęt zapamiętuje nawet kilkadziesiąt ostatnich pomiarów. Dzięki temu kontrolowanie wyników to żaden problem.
 • Niewielka konstrukcja – ciśnieniomierz automatyczny można zabrać ze sobą wszędzie. Niewielki rozmiar sprawia, że niezależnie od miejsca pobytu kontrolowanie stanu ciśnienia to nic trudnego.

Także ciśnieniomierze półautomatyczne mogą posłużyć do pomiaru w domu. Główne zalety takiego urządzenia to:

 • Lekkość i niewielki rozmiar – ciśnieniomierz półautomatyczny może pełnić funkcję zapasowego urządzenia. Dobrze sprawdzi się też w podróży, gdy każdy centymetr wolnej przestrzeni w bagażu ma znaczenie.
 • Wskaźnik nieregularnej pracy serca – najlepsze modele są czułe na takie nieprawidłowości.
 • Możliwość dokupienia mankietów w różnych rozmiarach.

Jaki ciśnieniomierz wybrać? Weź pod uwagę swoje możliwości i potrzeby, a uda Ci się kupić odpowiedni model. Jeśli zależy Ci na wygodzie i prostocie obsługi, najlepiej sprawdzi się ciśnieniomierz automatyczny naramienny.

Dobry ciśnieniomierz – oferta online

W naszej ofercie internetowej znajdziesz produkty dobrej jakości. Ciśnieniomierze automatyczne Novama gwarantują prostotę obsługi oraz dokładność pomiarów. Nie wiesz, jakie urządzenie wybrać? Skonsultuj się z nami, a uzyskasz kilka ważnych porad. Niezależnie od tego, który model z oferty wybierzesz, na pewno spełni Twoje wymagania i pomoże zadbać o zdrowie

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.