Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 129,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Tabletki na trawienie, jelita i żołądek, suplementy diety na trawienie

Dostępne 151 produkty

Pokazano 1-12 z 151 pozycji

Aktywne filtry

Suplementy diety na zdrowy układ pokarmowy

Z problemami z trawieniem zmaga się znacznie więcej osób, niż pozornie mogłoby się wydawać. Coraz częściej dotyczy to także stosunkowo młodych osób, które z uwagi na tryb życia lub przyzwyczajenia żywieniowe nie mogą sprawić, by ich układ pokarmowy funkcjonował prawidłowo. W niektórych sytuacjach może się to wiązać z poważniejszymi problemami zdrowotnymi – wówczas konieczna jest konsultacja z lekarzem. Często jednak wystarczające będą specjalne tabletki i suplementy diety na trawienie, które znajdziesz w ofercie naszej internetowej drogerii Puls dla Zdrowia.

Kiedy warto stosować tabletki na trawienie?

Suplementy i tabletki na trawienie mogą być dobrym rozwiązaniem przy lekkich, powtarzających się dolegliwościach związanych z układem pokarmowym. Zaliczamy do nich między innymi bóle brzucha, kolki, wzdęcia, zaparcia czy zgagę. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że układ trawienny składa się z różnych organów, które nieustannie ze sobą współpracują. Z tego powodu przyczyna dolegliwości zawsze powinna być precyzyjnie rozpoznana.

Podstawą do stosowania tabletek na jelita lub żołądek powinna być konsultacja lekarska. To właśnie lekarz powinien zalecić, jakie tabletki i suplementy na jelita lub żołądek można brać, przez jaki czas oraz stwierdzić, czy nie będą one kolidowały z ewentualnymi, stosowanymi już lekami.

Osoby, które chcą stosować tabletki na żołądek czy jelita, muszą także mieć świadomość tego, że suplementy nie są lekami i nie powinny być w ten sposób traktowane. Warto pamiętać także o tym, że mogą one być wsparciem dla zdrowej i zrównoważonej diety oraz uzupełniać niedobory witamin i składników odżywczych, ale nie mogą być stosowane jako zamiennik prawidłowej diety.

Jak często brać tabletki wspomagające układ pokarmowy?

Biorąc tabletki na żołądek i jelita, należy mieć świadomość tego, że zawsze powinny być one stosowne zgodnie z zaleceniami producenta lub lekarza. Bardzo ważne jest, by suplementów brać wskazaną ilość, ponieważ osoby nie stosujące się do zaleceń narażają się na różnego rodzaju dolegliwości, a nawet efekty odwrotne do zamierzonych. Pamiętaj też, że wszelkiego rodzaju suplementy na jelita lub żołądek powinny być stosowane o konkretnej porze – niektóre tabletki na trawienie należy stosować od rana, natomiast inne w czasie jedzenia lub po posiłku. Tutaj również należy trzymać się zaleceń producenta, które są zapisane na opakowaniu lub dołączonej do niego ulotce.

Suplementy na jelita i żołądek w sklepie internetowym Puls dla Zdrowia

Jeżeli szukasz tabletek na trawienie, jesteś w odpowiednim miejscu. W ofercie naszej internetowej drogerii można znaleźć najróżniejsze suplementy na jelita i żołądek, które zostały wyprodukowane przez najbardziej uznanych producentów. Posiadamy zarówno produkty na zgagę, nadkwaśność Ranigast, jak również Xenna Balance na leczenie przewlekłych zaparć, Doppelherz Med na drażliwe jelita oraz tabletki wspomagające trawienie Verdin Max. Można u nas dostać także specjalne płyny doustne, takie jak Dicopeg Liquid. 

Zamów tabletki na jelita i żołądek w naszej drogerii online

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i zamówienia tabletek na jelita i żołądek w drogerii online Puls dla Zdrowia. Niezależnie od tego, czy szukasz suplementów diety dla młodszych osób, czy też potrzebujesz tabletki na trawienie dla seniorów, znajdziesz je u nas. Oferujemy nie tylko najlepsze suplementy diety na trawienie od uznanych producentów, ale również profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny i bardzo szybką wysyłkę.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.