Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 26,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Compare Products

  • You have no items to compare.

Uspokajające smoczki dla noworodków i dzieci

Dostępne 123 produkty

Pokazano 1-12 z 123 pozycji

Aktywne filtry

Smoczki to produkty dla dzieci, które warto podawać maluchom w celu uspokojenia. Najlepszym momentem na podanie smoczka to 9 lub 10 tydzień po porodzie, jednak wielu rodziców decyduje się na wcześniejsze zastosowanie tego gadżetu. W naszej drogerii znajdziesz wiele rodzajów smoczków, które doskonale sprawdzą się w przypadku noworodków, a także niemowląt.

Smoczki – najlepszy przyjaciel każdego niemowlaka

Smoczki to najlepsze przyjaciel każdego dziecka, a także rodzica, ponieważ pozwalają one na odrobinę wytchnienia. Wiele małych dzieci ma bardzo mocny instynkt ssania, który sprawia, że dziecko odczuwa ciągłą potrzebę bliskości z mamą. Dzięki smoczkom wiele kobiet jest w stanie zyskać trochę więcej czasu na codzienne obowiązki i przy pomocy tego gadżetu uspokoić własne dziecko. Smoczki są chętnie wykorzystywane zarówno przez mamę, które karmią swoje dzieci naturalnie, jak i przez te kobiety, które wybierają mleko modyfikowane. Doskonale sprawdzają się w trudnych momentach, takich jak ząbkowanie lub infekcje chorobowe.

Czy istnieją bezpieczne smoczki dla niemowląt?

Większość produkowanych smoczków dla niemowląt to produkty bardzo bezpieczne, ponieważ są dostosowane do potrzeb małych dzieci. Podczas zakupu takiego gadżetu, warto wziąć pod uwagę obecność otworów wentylacyjnych, które zapobiegną odparzeniom, a także na specjalny kształt smoczka, który powinien być jak najbardziej anatomiczny. Ważnym wyposażeniem każdego smoczka są świecące w ciemności elementy, które pomagają w jego odnalezieniu. Idealnym połączeniem tych wszystkich wymienionych cech są smoczki:

Więcej tego typu produktów znajdziesz w naszej drogerii internetowej, która posiada bogatą ofertę smoczków dla noworodków i niemowląt.

Jak wybrać smoczek dla dziecka  – przydatne porady

Osoby, które zdecydują się na zakup smoczka, powinny zastanowić się nad kilkoma cechami, które pozwolą na idealne dopasowanie produktu do wymagań dziecka. Przede wszystkim ważnym elementem będzie kształt smoczka, który wpłynie na to, czy maluch zechce go zaakceptować. W zależności od tego, czy dziecko jest karmione z butelki, czy też piersią może mieć różne oczekiwania wobec zakupionego produktu. Jak już wcześniej zostało wspomniane, warto sprawdzać również, czy wybrany smoczek posiada otwory wentylacyjne, które zapobiegną ewentualnym podrażnieniom i odparzeniom. Oprócz tego przydatną cechą każdego smoczka jest możliwość odnalezienia go w ciemności. Warto zwrócić na to uwagę szczególnie w przypadku starszych dzieci, które są aktywne w nocy i często zmieniają pozycję. Niezmiernie ważne jest również dopasowanie produktu do wieku dziecka. Dlatego przed zakupem warto czytać etykiety i wybierać produkty dedykowane konkretnej grupie wiekowej.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.