Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 525,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Compare Products

  • You have no items to compare.

Sex i zdrowie intymne

Dostępne 121 produkty

Pokazano 1-12 z 121 pozycji

Aktywne filtry

Udane życie intymne to ważny element każdego związku. Intensywność odczuwanych doznań ma ogromny wpływ na zadowolenie z seksu, dlatego też zakup odpowiednich produktów, które wspomogą parę podczas bliskości, może okazać się trafnym posunięciem. Jak sprawić, żeby życie intymne kwitło? Sprawdź produkty dostępne w naszej drogerii i wybierz te, które pozwolą Wam na odrobinę szaleństwa w sypialni!

Żele intymne dla kobiet i mężczyzn

Wiele kobiet w wieku rozrodczym, a także po menopauzie skarży się na słabe nawilżenie pochwy. W takich sytuacjach podczas stosunku bardzo często dochodzi do otarć i podrażnień, które mogą powodować świąd i pieczenie. Aby temu zapobiec i wzmocnić doznania podczas seksu, można wspomóc się żelami, których celem jest dodatkowe nawilżenie. W ofercie naszej drogerii są również żele przeznaczone dla mężczyzn takie jak:

Super Orgasm Stop Żel intymny dla mężczyzn, którego zadaniem jest opóźnienie wytrysku,

Bigger Size żel powiększający prącie,

- MEDICA-GROUP Big Erection Żel intymny dla mężczyzn, jego zadaniem jest wydłużenie erekcji.

Żele nawilżające dla kobiet i mężczyzn, to produkty, których celem jest zwiększenie doznań. Rolą niektórych z nich jest dodatkowe nawilżenie, które ułatwi odbycie stosunku seksualnego. Preparaty te powinny być stosowane bezpośrednio przed stosunkiem.

Prezerwatywy – dobry sposób na bezpieczny seks

Radość z seksu to dążenie każdej pary, jednak ryzyko, jakie wiąże się ze stosunkiem seksualnym, u wielu osób powoduje lęk przed niechcianą ciążą lub chorobami wenerycznymi. W takim wypadku ważny będzie odpowiedni dobór antykoncepcji, który zapewni bezpieczeństwo w obydwu sferach. Do tej pory tylko jeden produkt oferuje równocześnie zabezpieczenie przed ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Prezerwatywy, bo o nich mowa dostępne są w ofercie naszej drogerii, a ich duży wybór z pewnością ucieszy każdego. Obecnie w naszej ofercie znaleźć można prezerwatywy z firm: Durex, Unimil, New Caress, Mister Size i Skyn.

Czy warto kupować preparaty na potencję?

Jeśli para nie obserwuje problemów podczas zbliżeń, to zakup preparatów na potencję nie będzie miał żadnego uzasadnienia. Inaczej będzie w przypadku osób, na których czas lub stres odbija duże piętno. Aby móc jak najdłużej cieszyć się z przyjemnych chwil sam na sam z drugą połową, warto zdecydować się na zakup odpowiednich preparatów wspomagających potencję. Sprawdź jakie produkty oferujemy na wydłużenie erekcji, na zwiększenie libida i na zwiększenie doznań seksualnych.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.