Compare Products

  • You have no items to compare.

Inhalatory tłokowe, membranowe i kompresorowe

Aktywne filtry

Zapalenie zatok, ciągłe alergie, przedłużający się katar, zapalenie oskrzeli i płuc, to tylko choroby, które bardzo mocno wpływają na samopoczucie. Ważnym etapem leczenia podczas każdej z nich są inhalacje, które wspomagają doustne leczenie farmakologiczne. Odpowiednio przeprowadzana inhalacja przenosi ulgę i udrażnia układ oddechowy.

Inhalacja – czy jest skuteczna?

Inhalacje to doskonałe sposoby na wyleczenie chorych zatok, a także na walkę z innymi uciążliwymi dolegliwościami. Systematyczna inhalacja w przypadku przewlekłych alergii wziewnych pozwala, na złagodzenie objawów i szybsze leczenie. Na szybszy powrót do zdrowia ma wpływ dobór substancji inhalacyjnych. Mgiełka solankowa firmy Zabłocki to preparat, który nadaje się do domowych inhalacji w przypadku wszystkich wyżej wymienionych chorób. Przynosi ulgę, udrażnia drogi oddechowe i pomaga walczyć z przewlekłym nieżytem nosa.

Jak inhalować się we własnym domu?

Do domowej inhalacji konieczne jest posiadanie inhalatora. Wiele osób stawia również na popularne parówki, do których chętnie wykorzystują olejki eteryczne. To dobry sposób w przypadku zapalenia zatok, jednak nie jest to metoda dla każdego. W przypadku dzieci wykonywanie gorącej parówki będzie niebezpieczne, dlatego coraz więcej osób skłania się ku inhalacjom.

Jaki inhalator będzie najskuteczniejszy?

Wybierając inhalator do domu, należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Kto będzie używał danego sprzętu i jakie są oczekiwania względem niego. Kupując inhalator, który będzie używany przez dziecko, warto wybrać model, który będzie miał przyjazny wygląd i nie będzie zbytnio hałasował. Bardzo często dźwięki wydawane przez inhalator zniechęcają maluchy do korzystania z inhalacji. Obecnie w naszym sklepie można kupić inhalatory znanych i lubianych firm, a zaliczyć do nich można:

- Microlife,
- PEMPA,
- Diagnostic,
- Novama,
- TECH-MED.

Każda z tych firm oferuje inne sprzęty medyczne, które charakteryzują się zastosowaniem ciekawych systemów i wysokiej jakości technologii. Zapoznaj się z ofertą inhalatorów dostępnych w naszym sklepie.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.