Compare Products

  • You have no items to compare.

Kremy do suchych i popękanych pięt

Aktywne filtry

Skuteczne kremy na popękane pięty

Jeżeli doskwiera Ci problem suchych i popękanych stóp – a w szczególności pięt – z pewnością odczuwasz ogromny dyskomfort, który znacznie utrudnia wykonywanie wielu codziennych czynności. Nawet stawianie kolejnych kroków staje się trudne i po prostu bolesne, nie mówiąc już o bieganiu lub innych tym podobnych aktywnościach. Co zrobić w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzą kremy na popękane pięty. To preparaty przystosowane do codziennej pielęgnacji skóry, a ich podstawową zaletą są właściwości nawilżające. Gdy naskórek staje się podatny na uszkodzenia ze względu na suchość, konieczna jest jego regeneracja. Wówczas skóra może się prawidłowo odbudować, dodatkowo zapewniając efektywną ochronę przed otarciami. Chodzenie i bieganie staje się komfortowe, a Ty czujesz się znacznie lepiej. Kremy na popękane pięty dostępne są w drogerii internetowej Puls Dla Zdrowia – to wyłącznie wysokogatunkowe produkty, zawierające wartościowe składniki aktywne. Dzięki nim poczujesz ogromną ulgę, a regularne stosowanie podczas codziennej pielęgnacji pozwoli zażegnać problem pękania i suchości.

Kremy do suchych pięt – jakie składniki zawiera?

Poszczególne kremy do suchych pięt dostępne w drogerii internetowej Puls Dla Zdrowia wyróżniają się odrębnym składem. Zwykle jednak kosmetyki te posiadają kilka wspólnych elementów. Należy do nich między innymi mocznik, który wykazuje silne działanie nawilżające, ogromnie potrzebne w przypadku suchości. Dodatkowo składnik ten skutecznie zmiękcza skórę i wykazuje działanie złuszczające. Ostatecznie krem do suchych pięt z tą substancją wspiera tworzenie szczelnego płaszcza hydrolipidowego. Dodatkowo preparaty posiadają naturalne olejki – również odpowiadające za nawilżenie. Ponadto pozwalają leczyć drobne rany i regenerują uszkodzone fragmenty ciała. Niektóre kremy do suchych pięt dzięki zawartości olejków są w stanie uelastyczniać skórę oraz ją wygładzać. W efekcie stopy stają się przyjemne w dotyku. Ważnym składnikiem pozostają także witaminy – szczególnie A oraz E. Podczas aplikacji preparatu są wchłaniane przez skórę, wzmacniając ją i odżywiając. Otrzymany efekt warto wzmacniać przez regularne stosowanie peelingu do stóp.

Kremy regenerujące na pękające pięty

Regeneracja pięt może być szybka i przyjemna. Należy wykorzystać odpowiedni preparat, dostosowany do potrzeb Twojego ciała. Szeroki asortyment tego rodzaju wyrobów znajdziesz w drogerii internetowej Puls Dla Zdrowia. To kremy regenerujące na pękające pięty, gwarantujące ulgę oraz ukojenie. Zwykle powinny być aplikowane raz w ciągu doby, każdego dnia, jednak przed użyciem zapoznaj się z ulotką oraz zaleceniami producenta danego kosmetyku. Wówczas kuracja będzie przebiegać efektywnie, a efekty pojawią się stosunkowo szybko. Kremy regenerujące na pękające pięty mogą być stosowane razem z innymi preparatami do stóp, na przykład balsamami oraz olejkami. Warto jednak rozłożyć ich aplikację w czasie, aby poszczególne substancje mogły się właściwie wchłonąć. Tego rodzaju kosmetyki również dostępne są w asortymencie drogerii Puls Dla Zdrowia.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.