Compare Products

  • You have no items to compare.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów

Aktywne filtry

Włosy to wizytówka każdej kobiety i wielu mężczyzn. Nie ważne czy długie, czy krótkie nadają charakteru i wpływają na postrzeganie człowieka jako jednostki. Dbałość o tę część wizerunku jest ważna w szczególności dla kobiet, które od zarania dziejów starają się sprawić, aby ich fryzura była oryginalna i elegancka. Niestety nawet najbardziej skomplikowane upięcia nie będą w stanie odwrócić uwagi od zniszczonych włosów. Aby tego uniknąć, konieczna jest systematyczna pielęgnacja, kosmetykami, które będą dopasowane do rodzaju włosów.

Jak dbać o włosy?

Systematyczne mycie włosów w wielu przypadkach jest niewystarczające, a sama pielęgnacja wymaga dużego rozszerzenia, aby włosy lśniły i wyglądały zdrowo. Do tego celu powstało mnóstwo różnych preparatów, które ułatwiają codzienną kosmetykę. Aby włosy były zdrowe, należy szczególną uwagę przykładać do ich oczyszczenia, a także odżywienia. Do tego celu dobre będą specjalne maski i odzywki, które wnikną w łuskę włosa i go odżywią. Dbałość o włosy powinna zostać również poprzedzona dokładną analizą, która określi potrzeby danego typu włosów. Nie można zapominać również o pielęgnacji w postaci delikatnego rozczesywania. Wiele kobiet, przez źle dobraną szczotkę lub grzebień niszczy włosy każdego dnia, łamiąc je podczas rozczesywania.

Jakich kosmetyków do włosów używać?

Skuteczne kosmetyki do włosów to preparaty, które pomogą w uzyskaniu pożądanego efektu. Każda osoba może mieć inny cel, dlatego też kosmetyki, które zostaną użyte, będą różne do poszczególnych osób. Inne produkty przeznaczone są dla osób o długich i kręconych włosach, a zupełnie inne dla osób, które mają włosy proste. Wybór produktów  jest ogromny, chociażby pod względem stylizacji, ponieważ najczęściej wybierane preparaty to:

pianki,
żele,
gumy,
wosk,
jedwab.

Jednak w większości są to produkty obciążające włosy. Dlatego warto sięgać po naturalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji. Jeśli o samą pielęgnację chodzi, to podstawowym produktem będzie szampon, który powinien być dostosowany do potrzeb. Bardzo często cała rodzina korzysta z jednego typu szamponu. To błąd jeśli każda z tych osób ma inny typ włosów, ponieważ każdy z nich będzie potrzebował indywidualnie dopasowanych kosmetyków.

Skuteczne naturalne szampony do włosów

Szampon do włosów to podstawowy kosmetyk, który służy do oczyszczenia skóry głowy i samych włosów. Warto jednak wspomnieć, że to głównie skóra głowy wymaga oczyszczenia, dlatego wybierając szampon, powinniśmy na nią zwrócić uwagę. Do ciekawych propozycji dostępnych w naszym sklepie można zaliczyć:

ZIAJA NATURALNIE łagodny szampon,
Anwen enzymatyczny szampon kawowy Wake It Up,
BIOVAX  szampon do włosów słabych i wypadających,
Biovax  szampon stymulujący i wzmacniający włosy,
BIOVAX PREBIOTIC szampon nawilżający,
RADICAL szampon do włosów farbowanych,
Radical Med, szampon odbudowujący,
Hermz H+P szampon konopny do włosów z probiotykami.

A także wiele innych szamponów, które zadowolą wymagających klientów.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.