Compare Products

  • You have no items to compare.

Maski do stóp - nawilżające i złuszczające

Aktywne filtry

Maski do stóp – działanie i właściwości

Popularnością cieszą się kremy i balsamy do stóp. Do codziennej pielęgnacji mogą przydać się także innego rodzaju produkty, zapewniające efektywne działanie. Doskonałym tego przykładem są maski do stóp. To kosmetyki przystosowane do potrzeb mężczyzn oraz kobiet – zależnie od składu i właściwości przydają się do redukcji bólu, podrażnień, zaczerwienienia, obrzęków oraz opuchlizn. Wiele z nich może być także aplikowanych profilaktycznie, aby zagwarantować skórze odpowiedni poziom nawilżenia oraz podaż witamin i minerałów. Maski do stóp są w stanie eliminować wiele nieprzyjemności, a dzięki regularnemu stosowaniu przynoszą widoczne efekty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki kosmetyk aplikować razem z kremami czy balsamami. Konieczne jest jednak zachowanie odpowiedniej przerwy w takiej kuracji, aby wszystkie z tych preparatów mogły się prawidłowo wchłonąć. Bardzo często maski do stóp nakłada się po zakończonym peelingu, aby odżywić i zregenerować skórę.

Nawilżająca maseczka na stopy

Zależnie od tego, jakie dokładnie składniki zawiera maseczka na stopy, działanie takiego kosmetyku będzie inne. Najczęściej stosowanie tych preparatów ma miejsce wśród osób, które chcą po prostu zadbać o swoje ciało. Profilaktyczna aplikacja maseczek na stopy zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu dolegliwości. Dodatkowo takie produkty sprawdzają się w sytuacji, gdy ciało jest obarczone nieprzyjemnym obrzękiem lub opuchlizną. Najczęściej maseczka na stopy jest nakładana bezpośrednio na skórę – element ten przypomina „nasączoną skarpetkę”, którą należy założyć. Wówczas składniki aktywne oddziałują na ciało. Warto odczekać kilka dłuższych chwil, zgodnie z zaleceniami producenta danego kosmetyku. Wówczas maseczka na stopy zacznie przekazywać skórze wartościowe składniki, odpowiedzialne za rewitalizację, odżywienie oraz regenerację. Stosowanie takiego preparatu dobrze sprawdza się także w przypadku przesuszenia skóry, o co nietrudno szczególnie w sezonie letnim. Maski na stopy sprawiają, że ciało staje się odmłodzone i przyjemne w dotyku. Efekt ten z pewnością wzmocni regularne stosowanie kremu, a także peelingu do stóp.

Maska złuszczająca do stóp

Maski złuszczające do stóp dostępne w drogerii internetowej Puls Dla Zdrowia pozwalają zmiękczać, a następnie regenerować naskórek. To preparaty bazujące na starannie dobranych składnikach aktywnych oraz witaminach. Podstawowym elementem takich kosmetyków są dwa kwasy – mlekowy i glikolowy – odpowiadające za efekty dostarczane przez kosmetyk. Bardzo często maska złuszczająca do stóp ma także działanie antybakteryjne, co dodatkowo wzmacnia skuteczność pielęgnacji. Jeżeli zależy Ci na przyjemnych doznaniach oraz delikatności, dobrze sprawdzą się preparaty wzbogacone o olejki nawilżające. Wówczas maska złuszczająca do stóp sprawi, że skóra będzie odporna na zewnętrzne czynniki, a przy okazji estetycznie się zaprezentuje. Maski na stopy dostępne w drogerii internetowej Puls Dla Zdrowia występują w zróżnicowanych wariantach – zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami z przedstawionej kolekcji.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.