Compare Products

  • You have no items to compare.

Kremy i olejki do opalania z filtrem SPF 25

Aktywne filtry

Wyjeżdżając na wakacje, każdy powinien pamiętać o odpowiedniej ochronie skóry. Bardzo często okazuje się, że w bagażu brakuje preparatów zawierających filtr, który chroniłby przed niekorzystnym wpływem promieniowania UVA i UVB. Co powinno się znaleźć w bagażu każdej osoby, która planuje aktywny wypoczynek w górach lub rekreacyjny wypoczynek na plaży?

Skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV

Kosmetyki do opalania SPF 25 to podstawowa ochrona przed promieniowaniem UV. Planując wyjazd, warto spakować kremy i emulsje, które ochronią skórę przed niekorzystnym promieniowaniem. W naszej drogerii internetowej znaleźć można produkty z SPF 25 znanej w Polsce marki Ziaja, która produkuje kosmetyki dla dorosłych i dla dzieci. 

Kto powinien używać kosmetyków do opalania?

Skóra każdego człowieka narażona jest na promieniowanie UV, dlatego zarówno dzieci, jak i dorośli powinni korzystać ze skutecznej ochrony. Do ochrony skóry dziecka skierowane są odpowiednie produkty z linii dla dzieci. W asortymencie naszego sklepu znajduje się emulsja do opalania dla dzieci Ziajka. Dla dorosłych przeznaczone są inne produkty o takiej samej mocy ochronnej.

Emulsja do opalania dla dzieci – jak ochronić dziecko przed szkodliwym promieniowaniem UV?

Zaletą tej emulsji do opalania dla dzieci jest to, że nie zmywa się w wodzie i można ją stosować podczas wyjazdów na odkryty basen lub nad morze. Wystarczy posmarować dziecko 15 minut przed wejściem do wody, żeby emulsja zaczęła prawidłowo działać. To ogromnie ważne w przypadku aktywnych młodych ludzi, którzy nie chcą tracić czasu na ciągłe smarowanie się różnymi kremami. Wodoodporna emulsja sprawia, że skóra dziecka przez długi czas ma wysoką ochronę przed promieniowaniem UV, a także przed poparzeniami słonecznymi.

Przygotowując się do wyjazdu, koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu i wybierz produkty do opalania, które zagwarantują najwyższą ochronę Tobie i Twojemu dziecku.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.