Compare Products

  • You have no items to compare.

Syropy i tabletki na chorobę lokomocyjną

Aktywne filtry

Syropy i tabletki na chorobę lokomocyjną

Choroba lokomocyjna z pewnością nie należy do dolegliwości, o których mówi się najwięcej. Nie oznacza to jednak, że nie jest obecna w naszej codzienności. Co prawda częściej dotyka ona dzieci niż dorosłych, a co więcej, wiele osób wraz z wiekiem wyrasta z kinetozy. Niemniej i tak szacuje się, że nawet jedna piąta dorosłych może się zmagać z tą chorobą – w większości dotyczy to kobiet oraz osób starszych. Choroba lokomocyjna może znacząco utrudniać codzienne funkcjonowanie, dlatego w przypadku jej występowania, warto zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty. W ofercie naszej internetowej drogerii Puls dla Zdrowia można znaleźć syropy i tabletki na chorobę lokomocyjną – zarówno dla osób młodszych, jak również starszych.

Kinetoza – czym jest i jakie są jej objawy?

Choroba lokomocyjna jest nazywana także kinetozą. Bierze się ona stąd, że błędnik, w czasie jazdy nie rejestruje zmian w położeniu ciała, a jednocześnie zmianę położenia odnotowują oczy, obserwując na przykład zmieniający się za oknem samochodu krajobraz. Dochodzi wówczas do sytuacji, w której narząd wzroku i odpowiadający za równowagę błędnik przekazują do mózgu inne informacje.

Objawy towarzyszące chorobie lokomocyjnej przypominają symptomy występujące przy wielu innych dolegliwościach. Najczęściej dochodzi do wymiotów, nudności i bólu głowy, które nasilają się jeszcze bardziej przy podjazdach i zjazdach, ostrym hamowaniu czy wchodzeniu w ostre zakręty. Innymi symptomami kojarzonymi z kinetozą są szumy uszne, problemy z utrzymaniem równowagi po wyjściu z samochodu, oczopląs, osłabione tętno i kłopoty z oddychaniem.

Zamów skuteczne tabletki lokomocyjne w sklepie internetowym Puls dla Zdrowia

Na szczęście osoby zmagające się z kinetozą nie są w aż tak złej sytuacji. Obecnie w sklepach można dostać różnego rodzaju tabletki lokomocyjne. Jednym z takich sklepów jest nasza internetowa drogeria Puls dla Zdrowia, która oferuje produkty pochodzące od najbardziej renomowanych producentów. Oferujemy tabletki na chorobę lokomocyjną, które w znacznym stopniu zmniejszają dyskomfort trawienny podczas podróży i minimalizują objawy choroby lokomocyjnej. Dzięki nim nawet długie, wielogodzinne podróże będą upływały znacznie spokojniej.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kinetoza jest bardziej powszechna wśród małych dzieci, które nie zawsze są przyzwyczajone do jazdy samochodem, a ich organizm nadal się rozwija. Dlatego w naszym asortymencie można znaleźć także syropy na chorobę lokomocyjną, które będą doskonałą alternatywą dla tabletek dla dzieci, które mają problemy z połykaniem kapsułek. Proponujemy syropy takich marek jak LokoMotiv.

Tabletki, syropy i plastry na chorobę lokomocyjną w sklepie Puls dla Zdrowia

Zastanawiasz się, jakie tabletki i syropy na chorobę lokomocyjną będą najlepsze dla Ciebie lub Twoich bliskich? Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy. Możesz zadzwonić do nas pod numer wskazany w zakładce kontaktowej lub napisać do nas wiadomość e-mail. Jesteśmy też dostępni w jednym z piętnastu punktów Puls dla Zdrowia w całej Polsce.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.