Compare Products

  • You have no items to compare.

Tabletki na biegunkę, suplementy i elektrolity na rozwolnienie

Aktywne filtry

Skuteczne tabletki na biegunkę

Biegunka z pewnością nie jest czymś niespotykanym w dzisiejszym świecie – często zmagają się z nią zarówno dzieci, jak również dorosłe osoby. Chociaż częste rozwolnienia mogą świadczyć o poważnych schorzeniach, takich jak zapalenie jelit czy rak okrężnicy lub rak jelita grubego, często jej przyczyny są mniej groźne. W takich sytuacjach przydatne mogą okazać się specjalne suplementy diety. Odpowiednie tabletki na biegunkę można znaleźć w ofercie naszej internetowej drogerii Puls dla Zdrowia.

Tabletki i elektrolity na rozwolnienie – kiedy będą odpowiednie?

Biegunką nazywa się stan, w którym stolec oddawany jest zdecydowanie częściej niż zazwyczaj, a dodatkowo ma on cechy niepożądane w prawidłowym stolcu – ma płynną konsystencję, bardziej nieprzyjemny zapach niż zazwyczaj, a co więcej, może pojawiać się w nim krew czy śluz. Biegunka najczęściej występuje, gdy chora osoba odda trzy lub więcej płynnych albo półpłynnych stolców na dobę.

Chociaż przewlekła biegunka często budzi obawy związane z rakiem jelita grubego lub okrężnicy, może być również wynikiem wystąpienia zespołu jelita drażliwego. Dlatego przy powtarzających się rozwolnieniach niezbędna jest konsultacja lekarska i ewentualne dalsze badania. Trzeba jednak wiedzieć, że przyczyn biegunki mogą być mniej poważne – może ona być następstwem stosowania nieprawidłowej diety, nadużywania alkoholu i innych używek, a nawet długotrwałego stresu. Nie można też zapomnieć o zatruciach pokarmowych i nietolerancji organizmu na poszczególne produkty spożywcze. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem mogą okazać się różnego rodzaju tabletki na rozwolnienie i suplementy na biegunkę.

Warto wiedzieć, że objawy biegunki nie muszą dotyczyć wyłącznie wyglądu stolca. Często zdarza się, że rozwolnieniu towarzyszy także gorączka, nudności i wymioty, wzdęcia oraz bóle brzucha. Suplementy i elektrolity na biegunkę powinny zatem wykazywać wielopoziomowe działanie.

Zamów suplementy i elektrolity na biegunkę w drogerii internetowej Puls dla Zdrowia

Jeżeli zmagasz się z biegunką i szukasz suplementów na rozwolnienie, jesteś w odpowiednim miejscu. Pamiętaj jednak, że stosowanie proponowanych przez nas produktów spożywczych powinno być poprzedzone konsultacją lekarską. Znajdujące się w naszej drogerii internetowej tabletki nie powinny być też stosowane jako zamiennik zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Oferujemy suplementy diety i elektrolity na biegunkę od uznanych producentów. Znajdziesz u nas między innymi elektrolity dla dorosłych marki Orsalit, które nawadniają i zapobiegają odwodnieniu. Proponujemy także kapsułki Tasectan, które łagodzą objawy biegunki, takie jak częste wypróżnianie czy napięcie powłok brzusznych.

Suplementy na biegunkę bakteryjną w sklepie online Puls dla Zdrowia

Jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i nie wiesz, które suplementy diety będą odpowiednie dla Ciebie, Twoich bliskich lub dzieci, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Puls dla Zdrowia.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.