Compare Products

  • You have no items to compare.

Kosmetyki do makijażu oczu

Aktywne filtry

Oko otoczone gęstymi i ciemnymi rzęsami to marzenie niejednej kobiety. Dlatego też popularne są różnego rodzaju tusze do rzęs, które mają pogrubiać i wydłużać rzęsy. A gdyby tak tusz do rzęs wspierał Twoje rzęsy i powodował, że staną się grubsze i rzadziej będą wypadały?

Wspomagające kosmetyki do makijażu oczu

Większość dostępnych w sklepach tuszy do rzęs posiada specjalnie zaprojektowane szczoteczki, które mają nakładać optymalną dozę tuszu i zawijać rzęsy, by te wydawały się grubsze i dłuższe. Jednak efekt ten znika tuż po zmyciu makijażu. Kosmetyki do makijażu oczu ze składnikami aktywnymi zawierają w swoim składzie witaminy, minerały i wyciągi z roślin, które naturalnie wspierają rzęsy, by te były grubsze, dłuższe i rzadziej wypadały. W naszej ofercie posiadamy specjalistyczne maskary, które tak właśnie działają.

Jak dobrać makijaż oczu do ich koloru?

Makijaż oczu może powodować, że będziemy wyglądać zabawnie, lub wręcz przeciwnie. Pokreśli nasze zalety i będzie przyciągał wzrok innych. Dlatego też warto wiedzieć, jak dobierać kolor cieni do oka do koloru ich tęczówki. Dawne przesądy mówią, że powinno się wybierać cień w kolorze tęczówki. Wtedy też podkreśla się jej kolor. Jednak aby podkreślić kolor tęczówki i sprawić, że stanie się bardziej wyraźny, można używać się cieni dobranych na zasadzie kontrastu. W makijażu oka dominują trzy zasady:

  • zasada harmonii – kolory dobiera się z tych leżących obok barwy tęczówki (na kole kolorów). To idealne rozwiązanie do makijażu codziennego.
  • Zasada kontrastu – wspiera dobieranie cieni do powiek na zasadzie kolorów dopełniających, czyli leżących po drugiej stronie koła kolorów. To idealne rozwiązanie dla makijaży wieczorowych i wyjściowych.
  • Zasada trójkąta – kolory dobiera się w trójkącie – na górnej powiece nakłada się kolor leżący na kole kolorów obok koloru tęczówki, na dolną powiekę kolor kontrastowy. Świetnie sprawdza się w makijażach artystycznych i wieczorowych.

Czy tusze wydłużające i pogrubiające rzęsy może je też odżywiać?

Jak najbardziej! Tusze wydłużające i pogrubiające rzęsy działają niczym serum do rzęs. Serum do rzęs to kosmetyk, który zawiera w swoim składzie składniki aktywne stymulujące wzrost rzęs. W naszej ofercie prezentujemy serum w tuszu do rzęs, które może być stosowane w codziennym makijażu oka. Działa ono tak samo, a jednocześnie powoduje, że rzęsy od razu wyglądają na grubsze i dłuższe.

Jak stosować serum w tuszu do rzęs?

Zastanawiasz się jak stosować serum w tuszu do rzęs? Czy możesz go używać codzienne? Masz obawy i nie wiesz, czy dobrze go stosujesz? Nie martw się. Serum w tuszu do rzęs stosuje się jak klasyczny tusz do rzęs, czyli możesz (a nawet powinnaś) stosować je codziennie. Po nałożeniu makijażu nanosi się je dołączoną szczoteczką na górne i dolne rzęsy. Zaleca się użycie dwóch warstw, by efekt był widoczny od razu.

Gdzie kupić hipoalergiczne tusze do rzęs?

Osoby, które mają wrażliwe oczy lub noszą soczewki kontaktowe wolą stosować hipoalergiczne tusze do rzęs, które nie powodują podrażnień i łzawienia. Możesz je na przykład kupić w drogeriach internetowych, gdzie jest większy wybór kosmetyków, niż w drogeriach stacjonarnych. Dzięki temu nie musisz szukać w okolicy apteki, która będzie je posiadała na stanie.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.