Compare Products

  • You have no items to compare.

Kremy i olejki do opalania z filtrem SPF 20

Aktywne filtry

Ekspozycja skóry na działanie promieni słonecznych może korzystnie wpłynąć na jej wygląd, a także na odżywienie. Należy jednak pamiętać, że im mocniejsze słońce, tym więcej szkodliwego promieniowania UV przedostaje się do skóry podczas opalania. Brak zabezpieczenia w postaci odpowiednich kremów z filtrem, może skutkować pojawieniem się przebarwień na skórze lub poparzeń słonecznych.

Kiedy należy stosować kosmetyki do opalania SPF 20?

Kosmetyki do opalania to preparaty, które tworzą na skórze naturalną barierę ochronną. Dzięki niej promieniowanie UV nie wnika w skórę. To ogromnie ważne w przypadku osób o wrażliwej skórze, a także tych, które mają problemy z tarczycą lub występuje u nich ryzyko zachorowania na raka. Kosmetyki do opalania należy stosować podczas wycieczek plenerowych, wypadów na plażę, a także podczas zwykłego wyjścia na zakup. W asortymencie naszej drogerii można znaleźć, krem wybielający SPF 20 marki ZIAJA, który przeznaczony jest do codziennego użytku.

Jak promienie UV zmieniają skórę?

Niewiele osób ma świadomość, że opalanie się ma ogromny wpływ na przyspieszenie procesu starzenia się skóry. Dlatego stosowanie odpowiednich kremów z filtrem jest takie ważne i tylko dobór odpowiednio wysokiego SPF, jest w stanie ochronić skórę i zapobiec poparzeniom słonecznym. Nasz sklep oferuje olejek do opalania z karotenem SPF 20, a także emulsje wodoodporne i wiele innych produktów.

Jakie kosmetyki będą najlepsze do codziennego użytku?

Do zastosowania codziennej ochrony należy stosować kremy z filtrem. Przed nałożeniem makijażu należy pamiętać o użyciu kremu i rozprowadzić go na skórę szyi i dekoltu. Wiele osób uważa, że codzienny makijaż chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV. To oczywiście ogromny błąd, bo ochronę stanowią tylko produkty z filtrem.

Sprawdź ofertę naszego sklepu i wybierz kremy z SPF 20 do codziennego użytku, a także produkty, które sprawdzą się podczas podróży i kąpieli.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.