Compare Products

  • You have no items to compare.

Oddychające maski ochronne na twarz

Aktywne filtry

Wirusy i bakterie stanowią realne zagrożenie dla wielu osób, które mają obniżoną odporność. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zakup i używanie masek chirurgicznych, których zadaniem jest ochrona przed drobnoustrojami. Zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu, w którym znajdziesz różnego rodzaju maski ochronne.

Maski chirurgiczne – najwyższa ochrona w każdym momencie

Noszenie masek ochronnych stało się popularne zaledwie kilka lat temu i do tego czasu wiele osób zdaje sobie sprawę, jak taka dodatkowa ochrona jest ważna dla zdrowia. Niewiele osób ma jednak świadomość, że maseczki ochronne to produkty, które realnie ratują życie, ponieważ zapobiegają przedostawaniu i rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów do organizmu. Oczywiście najwyższą ochronę zapewniają często wymieniane maseczki chirurgiczne. Należy również pamiętać, że maski ochronne to produkt jednorazowego użytku.

Kiedy warto nosić maski ochronne?

Jest wiele sytuacji, w których noszenie maseczek ochronnych jest wskazane. Jedną z takich sytuacji jest przebywanie w dużych skupiskach, w których są inne osoby z wyraźnymi oznakami choroby lub przeziębienia. Używanie maseczek w miejscach, takich jak urzędy, czy przychodnie, to doskonały sposób na ochronę siebie i bliskich przed wpływem różnego rodzaju bakterii i wirusów. Maski ochronne warto również zakładać w sytuacjach, w których to my czujemy rozwijające się przeziębienie. Wówczas założenie maseczki może ochronić innych przed zachorowaniem.

Rękawiczki — wyposażenie każdej apteczki

Nie każdy ma świadomość, że w apteczce samochodowej, ale też w apteczce domowej warto mieć rękawiczki jednorazowe. To doskonały sposób na ochronę przed płynami ustrojowymi w momencie, w którym musimy udzielić pomocy obcym osobom. Oprócz rękawiczek w apteczce powinny się znaleźć również maski medyczne, które pozwolą na lepszą ochronę.

W naszej drogerii znaleźć można różne rodzaje masek chirurgicznych i medyczny, a także rękawice jednorazowe, które mogą stanowić wyposażenie apteczki.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.