Compare Products

  • You have no items to compare.

Naturalne maski do włosów

Aktywne filtry

Włosy mają, na co dzień do czynienia z wieloma zanieczyszczeniami, które mogą powodować ich przesuszenie i osłabienie. Oprócz tego podczas codziennych zabiegów, włosy bardzo często poddawane są zabiegom termicznym, które również mają ogromny wpływ na stan włosów. W naszej drogerii znajdziesz produkty do pielęgnacji, które mają działanie regeneracyjne i odbudowujące strukturę włosa.

Jak stosować maski do włosów?

Maski do włosów to produkty, które powinno się stosować podczas mycia. Na umyte włosy, nakładamy niewielka ilość maski do włosów i pozostawiamy ją na czas około 10 minut. Po tym  czasie spłukujemy maskę i osuszamy włosy przy pomocy ręcznika. Niektóre osoby, dla lepszego efektu i wyższej regeneracji włosów. Maskę nakładają przed myciem i całość trzymają na włosach przez około 40 minut. Obecnie w naszej ofercie mamy naturalne maski regeneracyjne, które będą doskonałe do codziennej pielęgnacji włosów:

BIOVAX BOTANIC Maska intensywnie regenerująca,

maska drożdżowa do włosów Babuszka Agafia,

Anwen wegański zestaw odżywek,
Yope Zestaw Szampon + Odżywka Orientalny Ogród.

Oprócz tego w ofercie mamy również inne kosmetyki, które mogą się sprawdzić podczas codziennej pielęgnacji.

Czy maski do włosów obciążają włosy?

Wiele osób uważa, że maski są obciążające dla włosów. Oferowane przez nas produkty stworzone są z naturalnych składników, które mają dobroczynne działanie na strukturę włosa i w żadnym stopniu nie stanowią obciążenia. Wiele jednak zależy od prawidłowej higieny, w tym od nakładania maski, a także jej spłukiwania. Osoby, które mają skłonność do przetłuszczania się włosów, nie powinny nakładać masek od samego czubka głowy, a dopiero od połowy długości włosa. W ten sposób włosy pozostaną dłużej świeże.

Jakie produkty oprócz masek do włosów dostępne są w naszym sklepie?

Maski do włosów to fantastyczny pomysł na częstą i naturalną pielęgnację. Wiele z nich ma działanie nawilżające i ułatwiające rozczesywanie, co jest szczególnie ważne w przypadku włosów rozjaśnianych. Jednak nie tylko maski do włosów znajdują się w naszej ofercie. Oprócz nich proponujemy również:

BIOVAX Botanic Trychologiczny peeling do skóry głowy, który ma działanie oczyszczające,
BIOVAX Botanic spray octowy nabłyszczający, do włosów matowych,
Manaya odżywka do włosów z naturalnych składników,
Yope zestaw szampon świeża trawa i  odżywka do włosów świeża trawa,
Apteczka Agafii aktywne serum ziołowe, które stymuluje regenerację skóry głowy.

Naturalne maski do włosów, a także inne kosmetyki to idealny sposób na codzienną pielęgnację i zabezpieczenie włosów przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń. Dzięki takim produktom w krótkim czasie można poprawić stan włosów i zyskać piękną i bujną fryzurę.

Preparaty do włosów dostępne w naszym sklepie, to wysokiej jakości kosmetyki, które są wykorzystywane przez specjalistów. Jeśli zależy Ci na dobrej kondycji włosów, to zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkty, które będą odpowiadać na indywidualne potrzeby Twoich włosów. Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.