Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 525,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Compare Products

  • You have no items to compare.

TABLETKI I PREPARATY NA PŁODNOŚĆ

Aktywne filtry

Płodność

Problemy z zajściem w ciążę pojawiają się u coraz większej ilości par. Najczęściej niepowodzenia w tej kwestii związane są z nieprawidłowym odżywianiem się, niską aktywnością fizyczną i stresem. Planując starania o dziecko, należy odpowiednio wcześniej rozpocząć suplementację witaminową. Choć z reguły temat płodności kojarzy się z kobietami, które powinny przyjmować kwas foliowy, to rzeczywistość pokazuje, że płodność to również problem mężczyzn. Panowie przyjmować suplementy, które wpłyną na jakość nasienia. Sprawdź jakie suplementy wspomagające odporność znajdziesz u nas!

Preparaty na płodność dla niej

Przed rozpoczęciem starań o dziecko każda kobieta powinna wykonać podstawowe badania i określić ewentualne niedobory. Trzy miesiące wcześniej w diecie kobiety powinien się pojawić kwas foliowy, który przygotuje organizm kobiety na przyjęcie dziecka. Warto jednak zastanowić się nad przyjmowaniem kompleksu witamin, w którym oprócz kwasu foliowego pojawią się również inne substancje odżywcze. Wybór jest całkiem duży i w naszym sklepie można znaleźć:

Proxeed Women — saszetki z proszkiem do rozpuszczania w wodzie,

Healthlabs fertileme — suplement w kapsułkach.

Odpowiednio dobrany preparat wspomagający płodność, to prosta recepta na szczęście. Warto jednak mieć świadomość, że zmiany w organizmie zachodzą powoli, dlatego oprócz odpowiednich preparatów, warto uzbroić się również w cierpliwość.

Preparaty na płodność dla niego

W procesie starań o dziecko bardzo istotną rolę odgrywa jakość męskiego nasienia, w której ważna jest ilość aktywnych plemników, a także ich żywotność. Korzystny wpływ na męskie nasienie ma odpowiednia dieta, ale również suplementacja wspomagająca spermatogenezę. W asortymencie naszej drogerii znaleźć można wiele preparatów, których zadaniem jest poprawienie parametrów męskiego nasienia. Wyboru można dokonać spośród proszków do rozpuszczania w wodzie, tabletek do ssania, kapsułek i tabletek.

Jak można wspomóc płodność oprócz suplementacji?

Gdy starania o dziecko stają się frustrujące, trzeba zastanowić się, jaki jest powód niepowodzeń. W wielu przypadkach wystarczy wprowadzenie drobnych zmian do obecnego stylu życia i marzenia zaczynają się spełniać. Dlatego suplementację mającą wspomóc płodność warto połączyć z aktywnością fizyczną i zmianą diety. Działania na wielu płaszczyznach może przynieść zaskakujące efekty.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz preparaty wspomagające płodność, które będą odpowiadały Waszym zapotrzebowaniom.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.