Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 32,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Compare Products

  • You have no items to compare.

Suplementy i tabletki na alergię

Aktywne filtry

Suplementy i preparaty na alergię

Szacuje się, że z alergią zmaga się aż co trzecia osoba na świecie. Czy to zaskakujące dane? Prawdopodobnie nie aż tak bardzo, jak pozornie mogłoby się wydawać. W końcu chyba każdy z nas zna kogoś, kto zmaga się z alergią na pyłki roślinne, roztocza domowego kurzu, pleśń czy sierść zwierzęcą. Najlepszym sposobem na alergię jest oczywiście unikanie kontaktu z alergenem, jednak nie zawsze jest to możliwe. Co zrobić, gdy regularna higiena, wietrzenie pomieszczeń i nawilżanie powietrza nie pomagają? Rozwiązaniem mogą być specjalne preparaty na alergie, które można znaleźć w ofercie naszej internetowej drogerii Puls dla Zdrowia.

Jakie naturalne suplementy na alergię wybrać?

Stosowanie suplementów na alergię to najczęściej swego rodzaju ziołolecznictwo – konkretne zioła mogą bowiem łagodzić objawy alergii, a przy delikatnej postaci alergii, w dużym stopniu je minimalizować. Podstawą stosowania suplementów na alergię jest jednak konsultacja medyczna. Mimo że suplementy i preparaty na alergie są dostępne bez recepty, to właśnie lekarz powinien podjąć decyzję o leczeniu alergii suplementami, takimi jak tabletki, krople czy kapsułki.

To, jakie tabletki i preparaty na alergię powinny być stosowane, zależy zarówno od rodzaju alergii, jak również od tego, w jaki sposób się ona objawia. Alergie wziewne zwalcza się na przykład stosując rumianek, czarnuszkę siewną, dziurawiec, wyciągi z aloesu czy skrzyp polny, a na alergie pokarmowe suplementy wzbogacone o kwiat nagietka, babkę lancetowatą czy rumianek. Objawy skórne sezonowej alergii można natomiast zwalczać między innymi tabletkami musującymi, które w składzie mają wapń, cynk czy związki pochodzenia roślinnego z grupy flawonoidów.

Objawy alergii

Choć podstawą do stosowania suplementów na alergie powinna być konsultacja lekarska, warto wiedzieć, jakie są najczęstsze objawy alergii. Kapsułki, krople i suplementy na alergie mogą okazać się przydatne w przypadku osób, które zmagają się z katarem, wysypką, łzawieniem oczu czy dusznościami oraz kaszlem. Do objawów alergii zalicza się również wszelkiego rodzaju niepożądane reakcje organizmu po kontakcie z alergenami, takimi jak kurz domowy, sierść zwierzęca czy pyłki roślin.

Krople, kapsułki i tabletki na alergię w sklepie internetowym Puls dla Zdrowia

Jeżeli lekarz zalecił Ci stosowanie tabletek, kapsułek lub innych suplementów na alergie i szukasz odpowiednich produktów, jesteś w odpowiednim miejscu. W naszym sklepie internetowym Puls dla Zdrowia można znaleźć najróżniejsze tabletki, kapsułki i krople, które są wsparciem w radzeniu sobie z objawami alergii. Oferujemy preparaty na alergię od takich producentów, jak na przykład Laboratoria PolfaŁódź, Vitrum czy Otrivin. Proponujemy także specjalne aerozole do nosa, które oczyszczają jamę nosową z zalegających zanieczyszczeń powodujących alergie, takich jak pyłki roślin czy roztocza kurzu domowego. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej internetowej drogerii i zamówienia niezbędnych produktów.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.