Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 275,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Compare Products

  • You have no items to compare.

Tabletki nasenne, suplementy diety na sen i bezsenność

Aktywne filtry

Tabletki na sen

Śmiało można powiedzieć, że jedną z podstaw naszego codziennego funkcjonowania jest zdrowy i spokojny sen. Jego brak często wiąże się nie tylko ze zmęczeniem i problemami z koncentracją w ciągu dnia, ale również z bólami głowy, pogorszeniem się nastroju czy frustracją. Niestety, bezsenność i inne zaburzenia snu to dolegliwości, które dotykają wiele osób – i to zarówno młodszych, jak również dojrzałych i seniorów. W wielu sytuacjach rozwiązaniem mogą być tabletki i suplementy na sen, które można znaleźć w ofercie naszej internetowej drogerii Puls dla Zdrowia.

Kiedy można brać tabletki na bezsenność?

Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że podstawy problemów ze snem mogą być bardzo różne i sytuację nie zawsze rozwiążą tabletki na sen dostępne bez recepty. Dotyczy to między innymi sytuacji, w których bezsenność jest skutkiem depresji i innych poważnych problemów psychicznych lub większych dolegliwości zdrowotnych. Przed podjęciem decyzji o braniu tabletek i suplementów na sen warto też zastanowić się, czy dbamy o higienę snu i tak podstawowe aspekty, jak odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza w sypialni.

Nie da się jednak ukryć, że bezsenność i inne dolegliwości związane ze snem są współcześnie powszechne. Życie w pośpiechu, stres związany z codziennością i praca w trybie zmianowym potrafią znacząco rozregulować ludzki organizm. W takich okolicznościach suplementy na sen i tabletki uspokajające mogą okazać się dobrym rozwiązaniem. Na bezsenność często narażone są również kobiety w okresie menopauzy – wówczas również suplementy i tabletki nasenne mogą być pomocne.

Jakie tabletki nasenne wybrać?

W ofercie naszej internetowej drogerii można znaleźć różne tabletki uspokajające na sen, które są dostępne bez recepty. Warto jednak wiedzieć, po jakie suplementy diety można sięgnąć, by nie wywołać zawrotów głowy, rozdrażnienia i innych niebezpiecznych dla zdrowia efektów. Przede wszystkim, tabletki na bezsenność powinny mieć jak najbardziej naturalny skład. Tabletki przygotowane na bazie roślin uspokajają, rozluźniają napięcia nerwowe i pozwalają się zrelaksować.

Trzeba też pamiętać o tym, że niektóre tabletki uspokajające są przeznaczone tylko dla osób dorosłych. Dotyczy to przede wszystkim produktów, które w składzie mają chmiel. Również takie składniki jak żółcień chinolinowa mogą mieć niekorzystny wpływ na skupienie i aktywność u dzieci. Należy także mieć świadomość tego, że niektórych tabletek uspokajających i nasennych nie wolno ze sobą łączyć. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny natomiast skonsultować stosowanie takich suplementów z lekarzem.

Tabletki i suplementy na sen w sklepie internetowym Puls dla Zdrowia

W ofercie naszego sklepu internetowego możesz znaleźć najróżniejsze, wysokiej jakości suplementy na sen i tabletki nasenne. Oferujemy wyłącznie produkty najbardziej renomowanych i uznanych producentów, takich jak Positivum, NovaNoc, Forsen Forte czy Destresan. W naszym asortymencie można znaleźć również tabletki nasenne dla dzieci zmagających się z zaburzeniami snu, takie jak pyszne żelki Oh! Tomi Super Sleep. Pamiętaj jednak, że suplementy na sen nie mogą być traktowane jako zamiennik zróżnicowanej i zdrowej diety.

Nie wiesz, jakie tabletki uspokajające na sen wybrać? Doradzimy!

Jeśli nie wiesz, jakie tabletki uspokajające i suplementy diety na sen wybrać, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy Ci w dokonaniu najlepszego wyboru, by Twoje problemy ze snem przeszły do przeszłości.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.