Compare Products

  • You have no items to compare.

Testy na narkotyki

Aktywne filtry

Narkotyki to substancje psychoaktywne, które mają ogromny wpływ na życie i zdrowie człowieka. Długotrwałe i systematyczne przyjmowanie tych substancji wyniszcza organizm i prowadzi do powstawania wielu poważnych chorób upośledzających  pracę wielu narządów. W naszej drogerii dostępne są testy narkotykowe, które można wykonać we własnym domu. To szybkie i proste w użyciu testy, które sprawdzą się w najtrudniejszych okolicznościach.

Czym są testy narkotykowe?

Niebezpiecznym zjawiskiem wśród młodzieży jest chęć przynależności do znajomych i mocna potrzeba eksperymentowania. Wielu przypadkach kończy się to sięgnięciem po niebezpieczne używki, które potrafią bardzo szybko uzależnić. Testy narkotykowe do samodzielnego wykonania w domu to akcesoria, które pozwolą zatroskanym rodzicom, na sprawdzenie, czy w moczu lub ślinie dziecka nie pojawia się ślad po spożywaniu narkotyków. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i oferowanymi przez nas testami, które wykrywają popularne narkotyki. Ważny jest jednak czas wykonania testu. Oferowane przez nas produkty działają w określonym czasie i jest to maksymalnie 72 godziny po spożyciu substancji psychoaktywnych.

Jak zrobić test narkotykowy?

Testy narkotykowe z moczu to najłatwiejszy sposób na sprawdzenie, czy w organizmie nastolatka znajdują się narkotyki. Mocz należy pobrać do sterylnego pojemniczka i wykonać test zgodnie z instrukcją zamieszczoną na opakowaniu. Podobnie jest w przypadku testów wykonywanych ze śliny. Specjalnym patyczkiem pobiera się ślinę, a sam patyczek powinien zostać umieszczony na płytce testowej, która bardzo szybko pojawi się właściwy wynik. Tego typu testy wyprodukowane zostały do wykrywania popularnych substancji, takich jak:

marihuana,

kokaina,

heroina,

haszysz,

morfina.

To niebezpieczne substancje, które bardzo szybko uzależniają, równocześnie wyniszczając organizm. Sprawdź ofertę naszego sklepu i wybierz testy narkotyczne z naszej oferty.

Jakie testy narkotykowe znajdują się w naszej drogerii?

Nasza drogeria internetowa to miejsce, w którym znajdziesz bogaty asortyment, kosmetyków, suplementów, a także produktów do pielęgnacji. Nie mogło zabraknąć u nas też takich akcesoriów jak testy narkotykowe, które pozwolą Ci na kontrolę sytuacji w Twoim domu. Obecnie w naszej ofercie znaleźć można:

Multi Test, Test do wykrywania narkotyków w moczu,
Test paskowy NARKODIAG Marihuana
NarkoDiag Multi-Test, szybki test panelowy do wykrywania narkotyków w moczu
THC STRIP Test do wykrywania narkotyków w moczu
Test na obecność narkotyków APTEO CARE
Test narkotykowy ze śliny test.

Oferowane przez nas produkty, to testy, które cieszą się najlepsza opinia i uznaniem wśród osób, które, na co dzień zajmują się problemem narkotyków i uzależnionej młodzieży. Oprócz nich w asortymencie naszego sklepu znajdziesz wiele ciekawych produktów, które pomogą Ci zadbać o zdrowie, a także wspomagają codzienną pielęgnację. Odwiedź naszą drogerię i wybierz produkty, które Cię najbardziej zainteresują.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.