Compare Products

  • You have no items to compare.

Płyny i środki do dezynfekcji

Aktywne filtry

Preparaty dezynfekujące to produkty, które powinny być wykorzystywane podczas uszkodzeń naskórka powstałych przez urazy mechaniczne. Do tego celu warto wykorzystywać naturalne środki do dezynfekcji, które wspomogą regenerację naskórka i gojenie się rany. Asortyment naszej drogę i bogaty jest w różnorodne produkty do dezynfekcji nie tylko skaleczeń, ale również nieuszkodzonej skóry dłoni i powierzchni płaskich. Sprawdź naszą ofertę i wybierz środki dezynfekujące do swojego domu.

Skuteczne produkty do dezynfekcji

Produkty do dezynfekcji to jedyny sposób na uniknięcie zakażenia rany i na przyspieszenie gojenia się urazu. Ogromna ilość preparatów pozwala na wybór produktów, które można będzie wygodnie używać, gdy nadejdzie taka konieczność. Wybór jest naprawdę duży, ponieważ można posiłkować się produktami w sprayu, płynami w butelce, a także wygodnymi dozownikami. Najczęściej jednak do dezynfekcji ran wykorzystywane są naturalne środki do dezynfekcji w sprayu, które można bardzo szybko i wygodnie aplikować.

To idealne preparaty do użytkowania dla każdej grupy wiekowej, są zdecydowanie wygodniejsze w przypadku małych dzieci. Jak wiadomo, cierpliwość małego dziecka jest krótka, szczególnie w przypadku urazów, a korzystanie ze środków dezynfekujących w spreju usprawni dezynfekcję  ran.

Bezpieczne i naturalne środki do dezynfekcji

Oprócz skutecznej dezynfekcji ran ważna jest również higiena dłoni i skóry. Do tego celu warto wybierać produkty w sprayu, które pomogą w łatwej dezynfekcji rąk. W asortymencie sklepu dysponujemy wieloma preparatami, takimi jak:

Octenisan – emulsja myjąca antybakteryjna,

Manusan Dezynfex – spray do dezynfekcji rąk,

Hands Clear – żel antybakteryjny do rąk,

Alsept – płyn do dezynfekcji rąk,

Hands Clear – płyn antybakteryjny do rąk,

Arox – żel antybakteryjny do rąk.

Oczywiście to nie wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie. Środków do dezynfekcji rąk jest o wiele więcej. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem któregokolwiek z nich, to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą, w której znajdziesz wiele godnych uwagi produktów, które pomogą walczyć z niebezpiecznymi bakteriami, a także innymi zanieczyszczeniami.

Dezynfekcja domu – jakie środki są najlepsze?

Dezynfekcja domu to ważny czynnik, który powinien być priorytetem podczas codziennych porządków. To też ogromnie ważny aspekt działalności wielu salonów kosmetycznych fryzjerskich, a także gabinetów stomatologicznych i nie tylko. Do najpopularniejszych płynów, które można wykorzystać do dezynfekcji powierzchni, należą: Zone Clear antybakteryjny płyn do dezynfekcji powierzchni i San Profi również do dezynfekcji powierzchni płaskich.

Jeśli zależy Ci na zdrowiu swoim i swojej rodziny, wybierz produkty dostępne w naszym sklepie. Dzięki nim bakterie nie będą miały szans. Wybierając produkty dezynfekujące do domu, warto pamiętać o sterylności skóry, a także o dezynfekcji ran, które wymagają odpowiedniego oczyszczenia.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.