Compare Products

  • You have no items to compare.

Peelingi do stóp i pięt

Aktywne filtry

Peelingi do stóp – jak to działa?

Peelingi do stóp to preparaty, które zostały stworzone z myślą o usuwaniu zrogowaciałego i zniszczonego naskórka. Jeżeli chcesz odpowiednio zadbać o tę partię ciała poprzez aplikację odpowiednich kosmetyków, tego rodzaju produkty będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Peelingi do stóp pozwalają pozbyć się naskórka, który wygląda nieestetycznie i blokuje zdrową, jędrną skórę. Dzięki temu ciało jest poddawane regeneracji, co w efekcie prowadzi do polepszenia witalności oraz odporności. Ogromną zaletą peelingów do stóp jest zmiękczanie skóry oraz jej złuszczanie. Taki zabieg jest w stanie poprawić krążenie, a także dostarcza skórze składników odżywczych, które są potrzebne do utrzymania jej w odpowiedniej kondycji. Systematyczna aplikacja takich preparatów może wpłynąć na redukcję ryzyka pojawienia się odcisków lub innych nieprzyjemnych dolegliwości. Peelingi do stóp są przeznaczone do stosowania zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety – w każdym wieku.

Peeling do stóp – co powinien zawierać?

Składniki tworzące peeling do stóp mają za zadanie złuszczać, a następnie regenerować skórę. Do takich substancji należy między innymi mocznik, odpowiedzialny za wygładzanie, a następnie ujędrnianie i uelastycznienie. W drogerii internetowej Puls Dla Zdrowia dostępny jest również peeling do pięt, który posiada lanolinę oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Dzięki temu skóra zostaje wzmocniona, co eliminuje ryzyko pękania w przyszłości. Na dodatek uszkodzone fragmenty mogą być szybciej i efektywniej regenerowane. Zależnie od tego, jaki dokładnie preparat wybierzesz, aplikacja kosmetyku może być zalecana w różnych interwałach czasowych. Bardzo często peeling stóp należy wykonywać 1-2 razy w tygodniu. Pielęgnacja jest ważna przez cały rok, nie tylko w ekstremalnych warunkach zimowych oraz podczas trwania gorącego sezonu letniego. Każdego dnia stopy są narażone na wiele niebezpieczeństw – dodatkowo to właśnie ta partia jest obarczona największym obciążeniem. Peeling do stóp i pięt możesz więc stosować profilaktycznie lub w sytuacji, gdy stan skóry tego wymaga, w trosce o złuszczenie i regenerację.

Regenerujące peelingi do stóp i pięt 

Peeling do stóp jest ważnym elementem codziennej pielęgnacji wśród Pań i Panów. Zadbana skóra to nie tylko kwestie estetyki, ale również mniejsze ryzyko wystąpienia obrzęków, pęknięć lub groźnych dolegliwości zdrowotnych. Warto nadmienić, że peeling do pięt jest bardzo prosty w aplikacji i nie wymaga zbyt wiele czasu, aby kuracja była efektywna. Na dodatek większość tego rodzaju preparatów należy stosować systematycznie, ale jeden raz na kilka dni. Z tego względu utrzymanie skóry stóp w odpowiednim stanie jest po prostu łatwe i przyjemne. Jeżeli to możliwe, wzbogać swoją pielęgnację o kremy do stóp lub balsam. Warto sięgnąć po kosmetyk nawilżający, dodatkowo zapewniający wysoką wchłanialność witamin, które są potrzebne do utrzymania prawidłowej kondycji naskórka. Wówczas Twoje stopy – wraz z piętami – pozostaną przyjemne w dotyku i zaprezentują się od jak najlepszej strony.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.