Compare Products

  • You have no items to compare.

Tran norweski, tran w tabletkach i w płynie

Aktywne filtry

Tran i oleje rybne  – zastosowanie i właściwości

Tran to koncentrat oleju rybnego, najczęściej pozyskiwany z gatunku dorszowatego. Sporo mówi się o jego atutach, a wśród wielu osób jest systematycznie stosowany, ze względu na zdrowotne właściwości. Warto wiedzieć, że cechy tego płynu były już znane bardzo dawno temu – zażywanie tranu niejednokrotnie jest pielęgnowane z pokolenia na pokolenie. Współcześnie produkty te również są chętnie wykorzystywane, a ich pozytywne działanie na zdrowie człowieka zostało potwierdzone licznymi badaniami. Klasyczne trany charakteryzują się specyficznym zapachem, który nie każdemu przypada do gustu. Aktualnie jednak dostępne są specjalne preparaty posiadające dodatkowe składniki, których zadaniem jest zmiana aromatu oraz smaku. Wyróżnić możemy trany w płynie cytrynowe, mango, czy nawet jabłkowe. Z tego względu płyn ten przypada do gustu wszystkim osobom, nawet najmłodszym. Najważniejszym składnikiem tranu są nienasycone kwasy tłuszczowe z grupy omega-3 i omega-6. Dodatkowo preparaty te obfitują w witaminy A oraz D3. Pozytywnie wpływają na układ odpornościowy, dlatego mogą być podawane profilaktycznie każdego dnia – również dzieciom.

Tran w płynie czy kapsułkach?

Tran w płynie to najpopularniejsza forma tego preparatu. Podawany jest więc za pomocą łyżeczki, a dawkowanie należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Taki preparat nie musi być przechowywany w szczególnych warunkach – wystarczy suche miejsce o temperaturze pokojowej. W takim razie kiedy przydaje się tran w tabletkach i czy jest to odpowiednia alternatywa dla płynu? Kapsułki powstały głównie z myślą o osobach, które nie przepadają za zapachem i smakiem klasycznego tranu. Nie zapominaj jednak, że w drogerii Puls Dla Zdrowia dostępne są skoncentrowane oleje rybne w wielu różnych wariantach. Należą do nich także smakowe trany w płynie, a więc odpowiednie dla nawet najbardziej wymagających i wybrednych osób. Obie formy tych produktów są równie przyswajalne i dostarczają do organizmu szereg istotnych elementów, głównie nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminy. Tran w tabletkach oraz płynie dostępny w drogerii Puls Dla Zdrowia to tylko i wyłącznie wyroby od renomowanych marek. Produkty te powstają z wysokogatunkowego oleju rybnego, dostarczającego wartościowe składniki.

Tran norweski – dla dzieci i dorosłych

Największą popularnością cieszy się tran norweski, uznawany jest bowiem za pełnowartościowy, a wiele osób ceni go także ze względu na walory smakowe. Przydaje się podczas przeziębienia, jednak warto stosować suplementację systematycznie, aby zapobiec schorzeniom odpowiednio wcześniej. Do najważniejszej zalety takich produktów należy wysoka zawartość wielu witamin i minerałów. Tran norweski przyjmują osoby dorosłe oraz dzieci – należy stosować dawkowanie zgodnie z zaleceniami producenta. Bardzo często jedna łyżeczka wystarczy, aby dostarczyć do organizmu odpowiednią zawartość kwasów omega-3 i omega-6, a także witamin A oraz D. Sprawdź wszystkie produkty dostępne w drogerii Puls Dla Zdrowia i wybierz tran dla siebie lub swoich bliskich.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.