Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 62,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Compare Products

  • You have no items to compare.

Prezerwatywy (kondomy) - klasyczne, smakowe, prążkowane

Aktywne filtry

Prezerwatywy

Jednym z najpopularniejszych środków antykoncepcyjnych są prezerwatywy. Oprócz zabezpieczenia przed ciążą stanowią również barierę dla chorób przenoszonych drogą płciową. Zaleta prezerwatyw jest ich ogólnodostępność, bo kupić można je w zasadzie wszędzie w tym i w naszej drogerii internetowej. Szeroki wybór dostępnych produktów w naszej ofercie sprawi, że seks będzie nie tylko przyjemny, ale również bezpieczny.

Jak wybrać odpowiednie prezerwatywy?

W ofercie znaleźć można różne rodzaje rozmiary, a także rodzaje prezerwatyw. O skuteczności tej metody antykoncepcji w dużej mierze decyduje odpowiednio dobrany rozmiar. Prezerwatywa musi przylegać do członka i nie powinna się z niego zsuwać. Najlepszym sposobem na dobranie odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy, będzie zmierzenie średnicy członka.

Jakie rodzaje prezerwatyw można znaleźć w naszej ofercie?

W naszej ofercie znaleźć można różne rodzaje prezerwatyw, które z pewnością wpłyną na długość stosunku, a także intensywność doznań. Wybór jest bardzo duży, ponieważ dostępne są:

ultracienkie prezerwatywy,

prezerwatywy przedłużające stosunek,

prezerwatywy nielateksowe,

prezerwatywy z wypustkami,

klasyczne prezerwatywy lateksowe,

prezerwatywy z kauczuku naturalnego,

prezerwatywy smakowe,

prezerwatywy zapachowe.

Tak ogromny wybór gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiedni produkt dostosowany do najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Czy prezerwatywy są skuteczne?

Głównym celem prezerwatyw jest zapobieganie ciąży. Na samym początku jasno należy powiedzieć, że nie ma metody antykoncepcji, która byłaby w 100% skuteczna. Tak jest też w przypadku prezerwatyw. Jednak mimo wszystko cieszą się one ogromną popularnością, bo zachowanie ostrożności w postaci odpowiedniego doboru kondomów, a także zwrócenia uwagi na termin ważności produktu, ograniczy ryzyko niechcianej ciąży do minimum.

Co w przypadku występowania uczulenia na lateks?

Niektóre osoby mogą odczuwać nieprzyjemny świąd, pieczenie. Mogą obserwować również pojawienie się wysypki, zaczerwienienie, lub obrzęk. W takim przypadku z dużym prawdopodobieństwem podejrzewać można uczulenie na lateks. W naszej ofercie znaleźć można kilka propozycji prezerwatyw nielateksowych, które stanowić będą doskonałą alternatywę dla kondomów wykonanych z popularnego materiału. Takie produkty oferują firmy: Unimil i Durex, które są znane z jakości i skuteczności.

Zapoznaj się z pełną ofertą naszej drogerii. Ciesz się z długich chwil bliskości bez stresu i dyskomfortu. Pozwól sobie na chwile zapomnienia i radości.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.