Compare Products

  • You have no items to compare.

Naturalne olejki do ciała

Aktywne filtry

Pielęgnacja twarzy i ciała naturalnymi olejkami w ostatnich latach stała się bardzo popularna. To wszystko za sprawą kojących i aromatycznych zapachów, które da się wyczuć po otworzeniu każdego opakowania. Olejki do ciała to doskonały sposób na tworzenie własnej grupy kosmetyków choćby z tego względu, że można je ze sobą łączyć i tworzyć unikalne zestawienia zapachowe i nie tylko! Sprawdź dostępne produkty w naszej drogerii.

Rozluźniające olejki do masażu

Naturalne olejki do ciała idealnie nadają się jako produkt odżywiające skórę, ale również jako baza do delikatnego masażu ciała. Prosty skład i brak parabenów, konserwantów i innych ulepszaczy sprawia, że kosmetyki dają gwarancję naturalności w każdym calu. Olejki do ciała mają również inne właściwości. Ich naturalny skład bardzo dobrze wpływa na wygładzenie rozstępów. Do grupy tego typu produktów można zaliczyć dostępny w naszej ofercie Bio Oil olejek Natura.

Oliwka dla dzieci – co powinna zawierać wyprawka dla dziecka?

W pierwszych miesiącach życia dziecka ważnym aspektem jest codzienna pielęgnacja. W kompletowanej wyprawce dla maluszka nie powinno zabraknąć oliwki, którą można stosować jako preparat nawilżający. W naszym sklepie dostępne są oliwki dla dzieci znanych marek, takich jak:

Linomag,

Bambino,

Bio Oil olejek Natura.

Każda z tych firm specjalizuje się w produkcji kosmetyków dla najmłodszych i z pewnością są znane wielu rodzicom.

Naturalne olejki – dlaczego warto ich używać?

Używanie naturalnych olejków to doskonały sposób na relaks i poprawę kondycji skóry. Systematyczne masaże z wykorzystaniem naturalnych olejków poprawiają napięcie skóry, pomagają likwidować niedoskonałości nawet tak zaawansowane, jak cellulit, a także prowadzą do spłycenia rozstępów. 

Wykorzystanie ulubionych zapachów podczas codziennej pielęgnacja prowadzi do redukcji stresu, co ma ogromny wpływ na ogólne samopoczucie, a także na jakość snu.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz dostępne w sklepie olejki naturalne o ulubionych nutach zapachowych.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.