Compare Products

  • You have no items to compare.

Artykuły higieniczne

Dostępne 523 produkty

Pokazano 1-12 z 523 pozycji

Aktywne filtry

W każdej domowej apteczce powinny się znaleźć artykuły higieniczne, które pozwolą reagować w awaryjnych sytuacjach. Tego typu produkty bardzo często wykorzystywane są w przypadku drobnych skaleczeń, ale nie tylko. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele artykułów higienicznych, które powinny znaleźć miejsce w każdym domu.

Plastry – produkty higieniczne dla całej rodziny

Do najpopularniejszych artykułów higienicznych można zaliczyć plastry opatrunkowe, które zazwyczaj są pod ręką w przypadku niewielkich skaleczeń. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje plastrów, które można wykorzystać do opatrzenia uszkodzonego naskórka. Do najpopularniejszych można zaliczyć produkty takich marek jak:

  • Hertmann,
  • Viscoplast,
  • Urgo,
  • Salvequick,
  • Cosmopor E.

Niewielki rozmiar opakowań sprawia, że plastry można zabrać ze sobą praktycznie w dowolne miejsce. Ciekawym wyborem będą kolorowe plastry, które  z pewnością spodobają się każdemu dziecku. Choć dorośli wolą stawiać na neutralne kolory, to dla dzieci plastry z ulubionymi bohaterami są pocieszeniem w przypadku bolesnych skaleczeń. Dlatego, jeśli jeszcze nie masz zapasu plastrów, to uzupełnij z nami swoją domową apteczkę i wybierz odpowiednie produkty dla siebie i swojej rodziny.

Wkładki i podpaski – artykuły higieniczne online

Codzienna higiena wymaga zastosowania nowoczesnych rozwiązań. Możemy do nich zaliczyć wkładki higieniczne, które pomogą w utrzymaniu świeżości przez cały dzień. Ich zadaniem jest neutralizacja przykrego zapachu, a także ochrona bielizny przed moczem i różnymi wydzielinami. Do najpopularniejszych wkładek dostępnych w naszym sklepie zaliczyć można:

Wkładki i podpaski to naturalne produkty higieniczne stosowane przez kobiety i mężczyzn, którym zależy na stałym uczuciu suchości w każdych okolicznościach. Nasza oferta bogata jest również w produkty innych firm, których produkty tworzone są z myślą o indywidualnych potrzebach.

Naturalne produkty higieniczne – skorzystaj z oferty naszej drogerii!

Nasza drogeria oferuje produkty higieniczne dla całej rodziny, które są niezbędnym wyposażeniem domowej apteczki. Bez wątpienia zaliczyć do nich można: wkładki higieniczne, plastry na skaleczenia, siateczki opatrunkowe, plastry rozgrzewające, opaski elastyczne, plastry na opryszczkę, a także wodę morską, kapsułki dopochwowe i wiele innych produktów, które mogą okazać się niezwykle przydatne podczas codziennej higieny. Warto również wspomnieć o produktach, które mogą być wygodnym zamiennikiem popularnych gąbek i myjek, a są nimi myjki higieniczne niepodfoliowane z włókniny, które idealnie nadają się do wykonywania codziennych zabiegów higienicznych. Myjki najlepiej sprawdzą się w przypadku osób z niepełnosprawnych, ale nie tylko.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.