Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 98,00 zł

Rodzaj

Rodzaj

Opakowanie

Opakowanie

Compare Products

  • You have no items to compare.

Suplementy na wątrobę i tabletki na oczyszczenie wątroby

Aktywne filtry

Suplementy diety na wątrobę

Wątroba jest jednym z najważniejszych organów w ludzkim organizmie – bez niej niemożliwe byłoby usuwanie toksyn z organizmu, pełni również funkcję magazynującą i metaboliczną. Jest ona także jednym z ważniejszych organów odpowiadających za prawidłową gospodarką hormonalną. Zachwianie równowagi w funkcjonowaniu wątroby może zatem wiązać się z bardzo nieprzyjemnymi i niebezpiecznymi skutkami. To właśnie dlatego przy problemach z wątrobą niezbędna jest konsultacja z lekarzem. Przy mniej poważnych dolegliwościach nie jest jednak konieczne skomplikowane leczenie. Często wystarczą po prostu suplementy diety na wątrobę, które można znaleźć w ofercie naszej internetowej drogerii Puls dla Zdrowia.

Kiedy należy brać tabletki i zioła na wątrobę?

Przede wszystkim warto wiedzieć, jakie objawy wskazują na zaburzenia w funkcjonowaniu wątroby. Najczęstszymi przyczynami przewlekłej niewydolności wątroby jest wieloletnie nadużywanie alkoholu i nieprawidłowe odżywianie, a także nowotwory. Ostra niewydolność organu może natomiast być spowodowana zatruciem lekami czy toksynami oraz innymi chorobami wątroby. Warto wiedzieć, że przewlekła choroba wątroby może nie dawać oczywistych objawów, należy zatem przede wszystkim zwracać uwagę na uczucie pełności po jedzeniu, powtarzające się bóle brzucha po prawej stronie czy spadek masy ciała.

Kiedy zatem warto sięgnąć po tabletki na wątrobę? Warto pamiętać o tym, że podstawą do stosowania suplementów na wątrobę powinna być konsultacja z lekarzem. Może ona zalecić stosowanie takich tabletek wtedy, gdy w organizmie występują powtarzające się wzdęcia i nudności, nieprzyjemne odbijanie się po posiłku oraz bóle brzucha w prawym boku. W takich sytuacjach dobrze sprawdzają się tabletki na oczyszczanie wątroby oraz suplementy, które wspomagają pracę wątroby, przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu tłuszczów i przyspieszają procesy odtruwania w wątrobie. W dbaniu o wątrobę dobrze sprawdzają się też tabletki, takie jak Travisto Slim, które dodatkowo wspomagają pracę jelit i żołądka oraz pomagają utrzymać prawidłową masę ciała.

Suplementy diety i tabletki na oczyszczenie wątroby w sklepie Puls dla Zdrowia

Osoby, które szukają suplementów diety na wątrobę i inne organy układu pokarmowego, są w dobrym miejscu. W naszej internetowej drogerii Puls dla Zdrowia można znaleźć różnego rodzaju suplementy diety, także tabletki na oczyszczenie wątroby i wspomagające jej funkcjonowanie. Zapewniamy, że w naszym sklepie online sprzedajemy wyłącznie produkty najlepszych producentów, którzy cieszą się dużym uznaniem. Dlatego można u nas kupić między innymi tabletki i suplementy Travisto, Hepaslimin, Hepatil czy Esseliv.

Naturalne suplementy na wątrobę 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli nie wiesz, jakie suplementy na wątrobę wybrać, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo pod adresem wskazanym w zakładce kontaktowej. Zapraszamy również do odwiedzenia jednego z naszych piętnastu punktów stacjonarnych w całej Polsce.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.