Compare Products

  • You have no items to compare.

Suplementy na menopauzę

Aktywne filtry

Tabletki i suplementy na menopauzę

Dojrzały organizm, który zaczyna się starzeć, przechodzi różne zmiany. Jednym z najważniejszych tego typu momentów u kobiet jest menopauza. Jej pierwsze symptomy mogą pojawiać się już nawet dziesięć lat przed całkowitym ustąpieniem miesiączkowania. Pierwsze objawy menopauzowe można zaobserwować u siebie już po ukończeniu czterdziestego roku życia, choć częściej pojawiają się one w wieku około czterdziestu pięciu lat. Zmiany, które zachodzą wówczas w kobiecym ciele, mogą wiązać się z różnego rodzaju dolegliwościami fizycznymi i psychicznymi. To właśnie dlatego w tym czasie często stosuje się różnego rodzaju tabletki na menopauzę. Wiele suplementów diety można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego Puls dla Zdrowia.

Menopauza – tabletki. Jakie są podstawy do stosowania suplementów?

Kobiety w okresie przed-menopauzowym i przechodzące menopauzę mogą borykać się z różnymi dolegliwościami. Przechodzenie ze stanu płodnego w bezpłodny wiąże się również z zaburzeniami gospodarki hormonalnej, które także mogą wpływać na kondycję fizyczną i samopoczucie. Jakie są najpowszechniejsze objawy, które uznaje się za podstawę do stosowania suplementów na menopauzę?

Dolegliwości związane z menopauzą najczęściej kojarzone są z charakterystycznymi uderzeniami gorąca i wzmożoną potliwością. Bardzo często pojawia się również bezsenność i inne zaburzenia snu, uczucie niepokoju czy stany depresyjne i napięcia nerwowe. Do innych objawów zalicza się nieuzasadnione przybieranie na wadze, większe podrażnienie i często bolesne stosunki. W okresie przed-menopauzowym można spotkać się także z nieregularnymi krwawieniami miesiączkowymi.

Suplementy na menopauzę w drogerii internetowej Puls dla Zdrowia

Dla kobiet, którym we znaki daje się menopauza, tabletki suplementowe będą odpowiednim rozwiązaniem. W ofercie naszego internetowego sklepu z kosmetykami i suplementami diety można znaleźć różnego rodzaju tabletki na menopauzę. Oferujemy między innymi suplementy, które łagodzą objawy menopauzy zarówno w ciągu dnia, jak również w nocy. Tabletki, takie jak Femitonina, zmniejszają uderzenia gorąca i pocenie się oraz niepokój i drażliwość. Ułatwiają również zaśnięcie w nocy i regulują zaburzoną gospodarkę hormonalną.

W asortymencie naszej drogerii można znaleźć także suplementy diety DUO-FeM – tabletki oparte na zestawie minerałów, witamin i wyciągów z ziół, które pomagają zachować dobry nastrój w ciągu dnia i ułatwiają zachować odpowiednią wagę. Proponujemy również tabletki dla kobiet na menopauzę wspomagające zachowanie kontroli przy oddawaniu moczu.

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Poza suplementami na menopauzę w tabletkach, w internetowej drogerii Puls dla Zdrowia można kupić również testy na menopauzę. Proste w obsłudze, domowe testy pozwalają sprawdzić, czy nieregularne miesiączki lub ich zanik, wahania nastroju i inne początkowe objawy są spowodowane nadchodzącą menopauzą. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego sklepu online.

Podaj adres e-mail użyty do rejestracji. Otrzymasz tymczasowy link do zresetowania hasła.